Ewa Pertyńska

Pomysły na prezenty gwiazdkowe od BMW

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Gdzie nie spojrzeć widzimy coraz więcej gwiazdkowych symboli i ofert. Z tej atmosfery tradycyjnie korzysta BMW, prezentując kolekcję akcesoriów-pomysłów na świąteczne prezenty.

Badania dowiodły, że jednym z najsilniej przywołujących wspomnienia bodźców jest zapach. Zmysł powonienia przywodzi nam na myśl okoliczności, w których dany aromat odczuliśmy. Opierając się na tym, BMW stworzyło kolejne 3 bukiety zapachowe z serii Natural Air oraz specjalnie do tych celów stworzony uchwyt samochodowy. Jest zrobiony z plastiku w kolorze czarnego matu i metalu.

Pierwszy aromat to skojarzenia z drewnem, z nutą wanilii i pomarańczy. Drugi jest klasyczny, kwiatowy, na bazie jaśminu. Trzeci, nazwany „Sparkling Raindrops”, czyli „Mieniąca się rosa”, reklamowany jako orzeźwiające połączenie cytrusów i lilii. Tym samym gama zapachów BMW poszerzyła się z trzech do sześciu akcentów do wyboru.

Elektronika
Jest to chyba najbardziej rozbudowany dział w świątecznej kolekcji. W wyniku współpracy BMW i Alpine powstał nowy system hi-fi. Ulepszony system głośników oraz sześciokanałowy, 420-wattowy wzmacniacz w połączeniu z korekcją dźwięków typową dla różnych gatunków muzycznych, tworzy według niemieckiego producenta niepowtarzalną akustykę wewnątrz samochodu.

Z kolei wyświetlacz Head Up ma wznieść na wyższy poziom bezpieczeństwo, ponieważ skraca czas potrzebny kierowcy na uzyskanie informacji np. nawigacyjnych od samochodu. Montaż zajmuje parę chwil, a oprzyrządowanie jest właściwie niewidoczne. Dzięki temu systemowi kierowca ma dostęp do niezbędnych danych nie spuszczając wzroku z drogi – wyświetlają się na wysokości oczu.

Specjalne uchwyty na tablety i telefony są dość powszechnym dodatkiem, którego w kolekcji BMW oczywiście nie mogło zabraknąć. W przypadku iPhone'ów dostępny jest specjalny adapter, za pomocą którego można bezpośrednio połączyć telefon z samochodem.

Zestaw głośnomówiący łączony za pomocą Bluetooth oraz system Tablet DVD są ukoronowaniem tego działu, razem z kosmetycznymi przyjemnościami, takimi jak podświetlanie drzwi i inne zabawy światłem.

Podróże
W ofercie świątecznej znajdziemy też zestaw toreb i walizek sygnowanych logiem BMW. Ten zestaw jest o tyle wyjątkowy, że przeznaczony do podróży z otwartym dachem. Torby wyposażone są w systemy mocowania, dzięki którym można zapobiec ich bezwładnym ruchom w czasie jazdy, jak również kradzieży.

Farby
BMW postanowiło zadbać o ewentualne, pojawiające się na karoserii małe rysy. Teraz można kupić akcesoria, które umożliwią ich złagodzenie – ma w tym pomóc wypełniacz. Co istotne, pojawiła się również wersja, dzięki której można przeprowadzać minirenowacje również w kolorach matowych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze