Pomysł na weekend – uporządkuj swój warsztat!

Nigdzie nie wyjeżdżasz na weekend? Może zrobisz porządki? Nie, nie w domu... Jeśli jesteś z tych, lubiących spędzać czas w warsztacie, warto przygotować odpowiednio to miejsce, aby było przyjemnie. Ale nie tylko! Odpowiednie przechowywanie narzędzi i stałe utrzymywanie porządku wpływa na nasze bezpieczeństwo - także w przydomowym warsztacie.

Niedawno w ofercie marki YATO pojawiło się kompleksowe wyposażenie warsztatu, które możemy dowolnie konfigurować – w zależności od potrzeb, warunków lokalowych. Moduły, które można zestawiać, to zamykane na klucz szafki wysokie, szafki stojące z szufladami lub drzwiami, szafki wiszące , a także blaty robocze, perforowane panele, wsporniki i akcesoria. Elementy zostały wykonane z blachy stalowej, zapewniającej dużą stabilność, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także dużą nośność i wytrzymałość na wysokie obciążenia. Dodatkowym wzmocnieniem powierzchni jest warstwa lakierowana proszkowo. Regulacja wysokości nóg umożliwia ergonomiczne i funkcjonalne wypoziomowanie mebli. Głębokość szuflad i półek zapewnia optymalne warunki do przechowywania narzędzi o różnych gabarytach.

Atutem jest również możliwość zorganizowania w bezpośrednim otoczeniu powierzchni roboczej z otwartą lub zamkniętą podbudową, co zwiększa wygodę i wpływa na bezpieczeństwo podczas wykonywania niektórych czynności. Dostawione perforowane panele pozwalają dowolnie przemieszczać wykorzystywane narzędzia, łatwo zmieniając położenie haczyków. Zabudowa systemowa ułatwia zachowanie odpowiednich warunków do przechowywania licznych elementów montażowych i narzędzi w warsztatach i na liniach produkcyjnych.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze