Pomysł na weekend - uporządkuj swój warsztat!

Pomysł na weekend - uporządkuj swój warsztat!

14 sierpnia 2019
9
Nigdzie nie wyjeżdżasz na weekend? Może zrobisz porządki? Nie, nie w domu... Jeśli jesteś z tych, lubiących spędzać czas w warsztacie, warto przygotować odpowiednio to miejsce, aby było przyjemnie. Ale nie tylko! Odpowiednie przechowywanie narzędzi i stałe utrzymywanie porządku wpływa na nasze bezpieczeństwo - także w przydomowym warsztacie.

Niedawno w ofercie marki YATO pojawiło się kompleksowe wyposażenie warsztatu, które możemy dowolnie konfigurować - w zależności od potrzeb, warunków lokalowych. Moduły, które można zestawiać, to zamykane na klucz szafki wysokie, szafki stojące z szufladami lub drzwiami, szafki wiszące , a także blaty robocze, perforowane panele, wsporniki i akcesoria. Elementy zostały wykonane z blachy stalowej, zapewniającej dużą stabilność, trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także dużą nośność i wytrzymałość na wysokie obciążenia. Dodatkowym wzmocnieniem powierzchni jest warstwa lakierowana proszkowo. Regulacja wysokości nóg umożliwia ergonomiczne i funkcjonalne wypoziomowanie mebli. Głębokość szuflad i półek zapewnia optymalne warunki do przechowywania narzędzi o różnych gabarytach.

Atutem jest również możliwość zorganizowania w bezpośrednim otoczeniu powierzchni roboczej z otwartą lub zamkniętą podbudową, co zwiększa wygodę i wpływa na bezpieczeństwo podczas wykonywania niektórych czynności. Dostawione perforowane panele pozwalają dowolnie przemieszczać wykorzystywane narzędzia, łatwo zmieniając położenie haczyków. Zabudowa systemowa ułatwia zachowanie odpowiednich warunków do przechowywania licznych elementów montażowych i narzędzi w warsztatach i na liniach produkcyjnych.

Segregacja i utrzymanie porządku znacząco usprawniają pracę i skracają czas wykonywania bieżących czynności, nie generując niepożądanych przestojów. Dzięki temu możesz już bezpiecznie serwisować swoje motocykle, samochody, quady. Powodzenia! 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!