Pomóż Orkiestrze, kup własny bolid F1
Jak marzenie o własnym bolidzie połączyć z pomocą potrzebującym? To jest możliwe. Wystarczy spróbować sił w licytacji, z której dochód jest przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Licytacja dotyczy oryginalnej wielkości bolidu pokazowego Renault F1 Team w barwach z 2010 roku, w jakich Robert Kubica jeździł podczas roadshow na torze w Poznaniu oraz zdobył swoje pamiętne miejsca na podium w GP Monako i Belgii. Zaledwie kilka lat temu ten sam bolid przemierzał tory wyścigowe jako samochód testowy zespołu F1 Renault. Jest tylko jedno ale… bolid nie ma silnika, skrzyni biegów oraz innych elementów, które umożliwiłyby ruch pojazdu po torze.
![]() |
|
fot. Renault
|
Zainteresowani zakupem mogą wziąć udział w charytatywnej aukcji internetowej WOŚP na Allegro pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/pokazowy-bolid-f1-renault-i686953 Obecie bolid można wylicytować oferując więcej niż 33 100 złotych.
![]() |
| fot. Renault |
Bolid zostanie zaprezentowany w studiu TVP 13 stycznia 2013 roku.
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem


Zostaw komentarz: