Ewa Pertyńska

Pomaluj swoje auto! Galeria pomysłów na grafiki

Znudził Ci się kolor twojego samochodu i nie masz pomysłu lub pieniędzy, by to zmienić? Mamy na to sposób!

Jedyne, czego potrzebujesz to szczypta wyobraźni i… marker. Oczywiście, zależnie od wzoru, który zapragniesz mieć na swoim aucie, będzie potrzebny również Twój czas. W poniższej galerii znajdziesz parę przykładów wykorzystania przestrzeni na karoserii samochodu. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone! Możesz spersonalizować swój pojazd przeznaczając na to stosunkowo niewielkie pieniądze, ponieważ zestaw markerów Sharpie w 12 kolorach można dostać już za niecałe 30 złotych. Możesz pomalować tylko maskę, lub tylko drzwi. Możesz "pomazać" cały samochód. Możesz wziąć inny kolor markera i stworzyć cokolwiek na niektórych elementach wewnątrz.

Co by tu narysować? Jedynym limitem jest Twoja wyobraźnia. Nawet wręczenie własnym pociechom markerów, by dały upust swojej wenie i kreatywności na karoserii auta, jest magiczne i niepowtarzalne. Tak wyglądający samochód przyciągnie na pewno mnóstwo spojrzeń i uwagi. Jeżeli przy okazji zrobisz zdjęcia całemu procesowi obróbki, stworzysz sobie pamiątkę na długie lata. Może odkryjesz w sobie nieznany dotąd talent?

{{ gallery(1302) }}

Jak widać rysunki mogą być najróżniejszymi tworami, od obrazków z przekazem, do zapętlających się, abstrakcyjnych kształtów. Może jesteś fanem graffiti i stylizowanego pisma? Ależ proszę bardzo, jest to kolejny świetny pomysł. Pamiętać należy, że kolor czarny jest najbardziej popularny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć np. tylko zielonego pisaka. Albo różowego.

A więc marker w dłoń i do dzieła!

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Jakie markery beda najbardziej trwale? Czy mozna je pozniej pomalowac lakierem bezbarwnym?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze