Polska załoga na trasach mistrzostw świata

Cykl Junior WRC to po prostu mistrzostwa świata dla młodych zawodników. Od 2007 roku na prawie wszystkich kontynentach polskie barwy reprezentują Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak. Także i w tym sezonie, przy wsparciu zespołu Suzuki, nasza załoga będzie walczyć o najwyższe laury. Zawodnicy wybrali sześć eliminacji, podczas których będą zdobywać punkty do klasyfikacji JWRC.

 

Fot. Suzuki

Warto dodać, że wszystkie z nich prowadzą po szutrowych nawierzchniach. – To nie przypadek. Swift i ja lubimy takie trasy – powiedział Michał Kościuszko. W sukces wierzy także Maciej Szczepaniak: – Interesuje nas tylko zdobycie tytułu mistrzowskiego w tym sezonie. Wierzę, że jesteśmy przygotowani, by walczyć o zwycięstwo. Polską załogę będzie można podziwiać na odcinkach specjalnych rajdów: Cypru, Portugalii, Argentyny, Sardynii, Polski i Finladnii.

Dodatkowo także podczas spotkania zawodników w warszawskiej siedzibie Suzuki Michał Kościuszko został ogłoszony ambasadorem modelu Swift Sport i otrzymał z rąk Prezesa Suzuki Motor Poland Harumichi Uto kluczyki do czarnego modelu tego samochodu.

 

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze