Polska premiera i roadshow nowego Volvo XC40

Żoliborskie Studio Tęcza zamieniło się w poniedziałkowy wieczór w Night Market by Volvo, gdzie zaprezentowano nowy model: XC40 - pierwszy mały SUV tej marki.

Volvo XC40 to – w zamyśle producenta – samochód stworzony do miasta. Przemyślany pod kątem funkcjonalności wnętrza, z dużym prześwitem, co pozwoli bez problemu wjechać na wysoki krawężnik, niewielki, dzięki czemu przejeżdżanie wąskimi uliczkami i parkowanie będzie łatwe i przyjemne.

Dostępna jest szeroka paleta barw nadwozia, obejmująca również wersje dwukolorowe. Do wyboru będą także bardzo odważne kolory tapicerki oraz filcowe okładziny i wykończenia drzwi.

Więcej o nowym Volvo XC40 dowiesz się tu.

Ale Volvo XC40 to nie jedyna gwiazda premiery. Pojawiła się na niej również m.in. Joanna Horodyńska, Katarzyna Zielińska, Mariusz Czerkawski, Dorota Gardias, Odeta Moro, Karolina Malinowska, Tomasz Kuchar oraz Maciej Wisławski, którzy chcieli z bliska przyjrzeć się nowemu Volvo. Niestety trudno było w dużym tłumie dostrzec samochód, zasiąść w nim, czy porozmawiać z przedstawicielami polskiego importera. Wieczór uświetnił za to świetny koncert jazzowy Wojtka Mazolewskiego.

Ceny nowego Volvo XC40 poznasz tu.

Ciekawostką jest to, że razem z nowym modelem Volvo Cars wprowadza na rynek pakiet serwisowy usług Care by Volvo, czyli cykliczną opłatę za samochód. Ale to nie tylko abonament, to pakiet obejmujący szereg usług concierge, takich jak: tankowanie, czyszczenie, podstawienie i odstawienie samochodu na przegląd czy dostawa przesyłek do samochodu.

Po ogólnopolskiej premierze model XC40 wyruszył w roadshow po Polsce. To jedyna okazja, by usiąść za kierownicą i przyjrzeć mu się z bliska, zanim trafi do salonów dealerskich na początku 2018 roku. Można oglądać go u Autoryzowanych Dealerów Volvo.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze