Północ kontra południe, Halinka kontra Łukasz

Halinka Mlynkova za kierownicą Mazdy MX-5 czy Łukasz Nowicki w najnowszej Maździe CX-5? Północ czy południe? Bieszczady czy Międzyzdroje? Wyprawa Mazdy Skyactiv rusza w lipcu.

fot. Mazda

Wyzwanie podjęte przez Halinkę i Łukasza to okazja, by odkryć mało znane zakątki naszego kraju i zachęta, by głosować na ulubiony region. Wyniki głosowania poznamy pod koniec lipca. Każdy internauta będzie również mógł dodawać zdjęcia i opisy własnych ulubionych miejsc.

Halina Mlynkova wyruszy na północ roadsterem Mazda MX-5 i zwiedzi mało znane zakątki Pomorza, Mazur i Podlasia. Przez 2 tygodnie przejedzie całą północną Polskę, od Suwalszczyzny aż do Międzyzdrojów.

Łukasz z kolei sprawdzi zalety najnowszej Mazdy CX-5 podczas górskiej wyprawy na południe, od Dolnego Śląska aż do Bieszczadów.

O swoich przygodach opowiedzą na Facebooku.

Codzienne relacje z ich podróży zamieszczane będą od 16 lipca na stronie https://apps.facebook.com/polnoc-poludnie, gdzie można też głosować na wybrany region i dodawać własne propozycje miejsc wartych odwiedzenia w Polsce. Na autora najciekawszego zdjęcia z opisem czeka nagroda – weekend z Mazdą MX-5, którą można wybrać się w najdalsze i najpiękniejsze zakątki naszego kraju.

Mówi Halina Mlynkowa:

fot. Mazda

Mieszkam w Polsce od 13 lat i zdałam sobie sprawę, jak mało ciągle o niej wiem, jak mało miejsc udało mi się zobaczyć, mimo że grałam koncerty prawie wszędzie. Wybrałam północ, bo jako Czeszka z pochodzenia zawsze tęskniłam za morzem i klimatem, który kojarzy mi się z filmami drogi, które uwielbiam – tylko kabriolet, ja i wiatr we włosach”.

A my oczywiście kibicujemy Halinie!

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze