Polki na ME Narodów w motocrossie

We francuskiej miejscowości Castelnau de Levis zakończyły się zawody Motocross of Nations z udziałem Joanny Miller i Zofii Radziwiłowicz.

W sobotę odbyły się kwalifikacje, w których męska część reprezentacji zajęła 6. miejsce. W kategorii pań niestety mieliśmy ogromnego pecha. Po pierwsze dlatego, że pojechały w niej największe gwiazdy, mistrzynie świata, takie jak Livia Lancelot, Chiara Fontanesi czy Steffi Laier. Po drugie jeszcze przed startem podczas treningów Zofia Radziwiłowicz odniosła poważną kontuzję barku i nie wystartowała w parze z Joasią.

Joanna w Castelnau de Levis
fot. oficjalny profil FB Joanny Miller
Zosia Radziwiłowicz
fot. X-cross

Wielki pech polskiego teamu. Ale Miller to zawodniczka, której upór i wola walki są powszechnie znane, i co prawda była to już tylko jazda o pietruszkę, jednak Polka walczyła o jak najlepszą pozycję. Podczas treningów kwalifikacyjnych była 7.

W niedzielę pierwsze swoje zmagania skończyły dziewczyny. Joanna Miller w pierwszym przejeździe zajęła 9. miejsce, w drugim była 7. Gdyby nie kontuzja Zosi Radziwiłowicz, mielibyśmy szansę na całkiem niezłą pozycję.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze