Polej Lamborghini wodą, a zobaczysz…

Kiedy bawiłyśmy się w dzieciństwie matchboxami, które zmieniały kolor pod wpływem ciepłej wody, nikt nie pomyślał, że ktoś może wpaść na podobny pomysł w dorosłym życiu. Zobacz Lamborghini, które zmienia wygląd pod wpływem wody!

Jakiś czas temu wspominałyśmy o niemieckim artyście zajmującym się pracami graffiti, który postanowił zaaplikować nietypowe malowanie na jednym z samochodów. Kolejny jego projekt to Lamborghini Gallardo, u którego skrywa się pod lakierem Captain America. 

Wystarczy wylać na niego kubeł ciepłej wody, aby grafika ukrywająca się pod termoaktywną farbą ujrzała światło dzienne. Artysta podczas rozmowy z dziennikarzami ujawnił, że to nie jest jego ostatni projekt. Następne będą również poświęcone bohaterom z komiksów Avengers.

Zobaczcie, jak wygląda auto po oblaniu go wodą.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

To juz nie jest konstytucyjny przepis i ustawa padnie policja mnie złapie dostaje mandat i punkty co grozi utrata prawka a z itd tylko grzywna no Panie Prezydencie stojąc na straży konstytucji nie może Pan tego podpisać nie równe traktowanie sie klania niezgodne z konstytucją

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze