Poland Trophy Dragon Winch Extreme

Poland Trophy Dragon Winch Extreme to jednen z najbardziej ekstremalnych przeprawowych rajdów w Polsce. Jego  trzecia edycja w sezonie 2011 odbędzie się 23 - 24 września w Walimiu.

Poland Trophy Dragon Winch Extreme Edycja II – „etap noc”.
fot. Jacek Pałucha

Dwie ostatnie edycje PTDWE w br. budziły ogromne zainteresowanie wśród zawodników. Listy uczestników do niektórych klas były zamykane na długo przed rajdem. O dostaniu się na listę oraz o kolejności startu decyduje pierwszeństwo w zgłoszeniu się oraz w dokonaniu wpłaty. Wydaje się, że i tym razem będzie podobnie, ponieważ miejsce, w którym odbędzie się finał Poland Trophy Dragon Winch Extreme z pewnością przyciągnie największych pasjonatów off-roadu z całej Polski. Górzyste tereny południowo-zachodniej Polski potrafią stać się prawdziwym wyzwaniem oraz sprawić, że poziom adrenaliny osiągnie maksimum.

Podobnie jak na poprzednich dwóch rundach w tym sezonie uczestnicy PTDWE startują w trzech klasach: No Limit i Advance (klasy samochodowe) oraz Quad Extreme (klasa quadowa).
Wszystko wskazuje więc na to, że finał rajdu 2011 będzie niezwykle trudną i pełną ekstremalnych wyzwań przeprawą.

Listy zostały otwarte i można już dokonywać zgłoszeń. Ceny podobnie jak na poprzednich edycjach kształtują się następująco: No Limit oraz Advance 650 zł brutto, cena za dwuosobową załogę. Quad Extreme 450 zł brutto (1 osoba).Szczegóły na stronie www.polandtrophy.pl.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

patrząc z perspektywy zakończenia sezonu, dragon bardzo dobrze zrobił związując się z tą imprezą. do zobaczenia znowu już za parę miesięcy!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze