Pokaz trialu Anny Wygachiewicz na FMX Show Otwock

Na imprezie w Otwocku oprócz riderów FMX odbędzie się też pokaz trialu w wykonaniu Anny Wygachiewicz oraz jej partnera i dodatkowo próba supercross w wykonaniu lokalnych motocyklistów.

Anna Wygachiewicz – trial
fot. z archiwum Anny Wygachiewicz

3 sierpnia w Otwocku, o godzinie 16.00 przy ulicy Warsztatowej (teren starego wysypiska śmieci), MX Moto Racing organizuje wydarzenie pod nazwą FMX OTWOCK SHOW 2013. To świetna okazja, żeby zobaczyć czołowych zawodników polskiego Freestyle Motocrossu w akcji! Dla widzów latać będą: Bartek Ogłaza (nr. 1 w Polsce), Rafał Biały (II v’ce Mistrz Polski 2012) oraz Jasiek Kaszuba (III miejsce w cyklu Mistrzostw Polski Skillz Up 2013). Znajdzie się też atrakcja dla fanów MTB – odbędzie się pokaz Bartka „Papieża” Obukowicza – jednego z najlepszych zawodników Dirt Jumpingu MTB.

Warto przyjść także dlatego, że w Otwocku zaprezentuje swoje umiejętności jedna z niewielu kobiet biorących udział w zawodach w trialu – Anna Wygachiewicz. Osobom, które nie miały styczności z FMX, trialem, czy MTB organizatorzy gwarantują, że to widowisko zapadnie w ich pamięci na długi czas.

Udział w imprezie to również wspaniały pomysł na spędzenie wolnej soboty z całą rodziną. Będzie można coś zjeść, popić zimnym Red Bullem i miło spędzić czas.

Komentować imprezę na żywo będzie Grzegorz „Greg” Czerwiec. Na miejscu dodatkowe atrakcje!
Na zachętę krótki materiał z popisami Ogłazy, Kaszuby i Białego

Więcej na:
FMX Show Otwock
fot. organizator

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze