Podgrzewane mufki Kappa KS604 do motocykla lub skutera

Jeździsz jesienią motocyklem lub skuterem i marzną Ci ręce? Jest na to sposób! Jeden przycisk i już jest cieplutko.

Aby w pełni cieszyć się podróżowaniem na dwóch kołach w miesiącach jesiennych i zimowych, trzeba się porządnie zabezpieczyć przed działaniem chłodu. Marka Kappa stworzyła uniwersalne, podgrzewane mufki KS604, na kierownicę dowolnego motocykla lub skutera. Dzięki temu można zapomnieć o „zgrabiałych” dłoniach i do zera maleje ryzyko ich odmrożenia.

Grzane mufki podłącza się bezpośrednio do akumulatora pojazdu, przy pomocy dostarczonych w standardzie kabli lub przez złącze USB (z Kappa Power Hub KS110 + Zestaw KS111, dostępny jako opcja). Mocowanie ich do kierownicy jest praktyczne i szybkie za pomocą zestawu regulowanych pasków, które można dopasować do każdego pojazdu dwukołowego.

Mufki Kappa KS604 wykonane są z wyścielanego poliestru, a elementy grzejące są odizolowane od ciała. Na zewnątrz jest łatwo dostępny i podświetlany w różnych kolorach, przycisk regulacji temperatury oraz poprawiające bezpieczeństwo elementy odblaskowe. Już po 3 minutach od uruchomienia silnika mufki są nagrzane, a regulacja pozwala na wybranie jednego z trzech stopni mocy grzania.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze