Poczuj zapach kwiatów w aucie

Masz dość tego zimna? Marzysz o słońcu i wypoczynku na piaszczystej plaży nad brzegiem morza? Chcesz poczuć się wiosennie? Wystarczy zamontować niewielki przedmiot w swoim samochodzie, który sprawi, że poczujesz się lepiej.

fot. Motocaina

Na szczęście zima się kończy. Śniegi topnieją, dzień staje się coraz dłuższy, a słońce coraz częściej wygląda zza chmur. Wreszcie zaczynamy widzieć świat w pastelowych kolorach. Częściej niż dotychczas zakładamy na siebie żywsze odcienie ubrań. Wełniane czapy i grube rękawice odchodzą powoli w niepamięć. Życie staje się piękniejsze! 

Każda z nas chciałby, aby wiosna nadeszła już dziś – niestety z tym musimy jeszcze chwilkę poczekać. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby poczuć ją pełną piersią w najmilszym i najbliższym miejscu naszemu sercu – samochodzie. 

Dlatego nie czekaj na wiosnę odpicuj swoją brykę już dziś i poczuj się w aucie jak na zielonej łące pełnej kwiatów. Kup specjalny, szklany wazon z kwiatem w środku. Zamocuj go w nawiewie powietrza za pomocą dedykowanego uchwytu, włóż swój ulubiony kwiat, np. gerberę i delektuj się zapachem wiosny.

Pomysł został zaczerpnięty z Volkswagena Garbusa i New Beetle. Absolutnie wart naśladownictwa!

Sama także zrobisz taki wazonik: kup w Ikei najmniejsze z możliwych naczynie tego typu, ewentualnie można tu zastosować wysoki kieliszek do np. wódki, pomyśl, jak stabilnie przylepić, lub przypomocować do go nawiewu i zmieniaj kwaitki codziennie!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze