Poczuj miętę do bezpiecznej jazdy

Wielu kierowców ulega złudzeniu, że po długiej i suto zakrapianej nocnej imprezie wystarczy kilka godzin snu, prysznic, miętówka – i już można bezpiecznie prowadzić. Lepiej jednak być na sto procent pewnym, niż potem żałować.

Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze i utraty prawa jazdy Kompania Piwowarska sugeruje skorzystanie z aplikacji „Sprawdź promile”. Wystarczy ją pobrać na telefon, a następnie wprowadzić swoje dane (płeć, wiek, wagę oraz ilość wypitego alkoholu i czas zakończenia picia). Na tej podstawie telefon poda ilość promili w naszym organizmie i wyliczy czas, po którym bezpiecznie możemy usiąść za kierownicą samochodu.

 „Sprawdź promile” to sztandarowy program odpowiedzialnościowy Kompanii Piwowarskiej. Jego celem jest ograniczenie liczby pijanych kierowców na polskich drogach. W swojej świeżej odsłonie program promowany jest przez odpowiedzialne miętówki. Promocyjne cukierki z hasłem „Świeży oddech może mylić. Sprawdź promile” umożliwiają pobranie aplikacji przez specjalny QR code umieszczony na opakowaniu.

Kompania Piwowarska rozda 45 tysięcy takich materiałów promocyjnych. Miętówek będzie można skosztować na recepcjach należących do KP browarów, w centrach wycieczkowych przy browarach (Poznań, Tychy), a także podczas Targów Motor Show w Poznaniu 13-15 kwietnia i na Europejskim Kongresie Gospodarczym 14-16 maja 2012.

Więcej o akcji na stronie www.sprawdzpromile.pl

fot. Kompania Piwowarska

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze