Plebiscyt Fleet Awards Polska – barometr branży flotowej

Plebiscyt Fleet Awards Polska powstał z potrzeby zewnętrznej, bezstronnej i pełnej oceny mnóstwa rozwiązań oferowanych na polskim rynku flotowym i cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem fleet managerów, producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych.

Magazyn FLOTA jest twórcą i organizatorem tego projektu, który z roku na rok zyskuje na swojej wartości, a charakterystyczne statuetki z dumą zdobią biura i siedziby najlepszych firm w Polsce. Organizator dzięki współpracy z zewnętrznymi firmami audytorskimi oraz bezstronnymi organizacjami stawia na pełen profesjonalizm wyłaniania laureatów. Plebiscyt jest jednocześnie ogromną pomocą dla każdego fleet managera, szukającego najlepszych rozwiązań na rynku – nominowani i laureaci są uprzywilejowani w procesach przetargowych. Ponad dekada tradycji jest dowodem zaufania, jakim obdarzyli nas przedstawiciele rynku flotowego. Fleet managerowie, wcielając się w rolę jurorów Plebiscytu, stanowią o jego niekwestionowanym obiektywizmie i sile. Kilka tysięcy osób zawodowo zajmujących się firmowymi car parkami co roku wyczekuje okresu, w którym będą mogli oddać głos na swoich faworytów oraz osobiście zweryfikować przydatność konkretnych modeli samochodów w firmowych działaniach. W tym roku Plebiscyt Fleet Awards wspierają merytorycznie PZWLP, INFO-EKSPERT, ITS i PDBD. Partnerem Technologicznym jest Geotik Sp. z o.o., powstała z fuzji T-matic oraz Rikaline. W poprzedniej edycji Plebiscytu również zespół T-matic Polska wspierał nas technologicznie podczas realizacji tak złożonego przedsięwzięcia. Jest to pierwszy historyczny Partner Technologiczny Plebiscytu Fleet Awards, wprowadzający nowe standardy technicznej realizacji eventów motoryzacyjnych tego kalibru.

Przez ponad 10 lat trwania Plebiscytu Fleet Awards Polska formuła projektu wielokrotnie ewoluowała, ostatecznie osiągając optimum szanowane przez jurorów oraz nominowanych. Plebiscyt tradycyjnie składa się z dwóch integralnych części – głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. Głosowanie internetowe zwyczajowo rozpoczyna proces zbierania głosów w całym Plebiscycie i trwa 30 dni. Co roku ta część przyciąga ponad 3000 osób związanych z transportem i motoryzacją. Jurorzy szczegółowo zapoznają się z nominowanymi, niejednokrotnie przenosząc się na docelowe witryny internetowe firm zaprezentowanych podczas głosowania. Głosowanie odzwierciedla zainteresowanie szerokiego grona odbiorców konkretnymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku oraz stanowi swoiste kompendium ofert, które obecnie są dostępne na rynku.

Wielki Test Flotowy to już legendarne spotkanie fleet managerów ze wszystkimi liczącymi się na rynku markami flotowymi i przedstawicielami firm usługowych. Wielki Test Flotowy to największa plenerowa impreza flotowa, gromadząca co roku około 300 wyselekcjonowanych fleet managerów, którzy tego dnia wcielają się w rolę surowych i niezwykle rzeczowych jurorów. Przez blisko 8 godzin, mając do dyspozycji kilkadziesiąt modeli samochodów, na specjalnie przygotowanych dynamicznych próbach, oceniają pojazdy pod kątem ich użyteczności w firmowych car parkach. Na kartach oceny w kilku kategoriach każdy pojazd poddawany jest weryfikacji osób żywo zainteresowanych ich potencjalnym kupnem. Również tego dnia w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele firm usługowych z zarządcami flot, przedstawiając swoje topowe rozwiązania i produkty. Wielki Test Flotowy jest areną udanego flotowego networkingu i podstawą do dalszych biznesowych spotkań.

Podczas Wielkiego Testu Flotowego jurorzy oceniają ponad 100 modeli flotowych i mają możliwość zaaranżowania spotkania z przedstawicielami kilkudziesięciu firm świadczących usługi branżowe.

www.fleet-awards.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze