Pijana rozbiła Maserati Quattroporte

Niedawno pisałyśmy o wpływie alkoholu na kobiety. Niestety mamy właśnie niechlubny przykład Amerykanki - byłej studentki prawa (sic!), która nie dość, że prowadziła pojazd pijana, to rozbiła pożyczone Maserati na... policyjnym radiowozie!

Nie ma usprawiedliwienia dla rozbijania samochodów, a już z pewnością pod wpływem alkoholu. 21-letnia Alex Ford, mieszkanka Houston w stanie Texas, niegdyś studentka prawa kryminalnego, pijana wsiadła za kierownicę pożyczonego Maserati Quattroporte.

O konsekwencjach picia alkoholu przez kobiety – kierowców piszemy tutaj.

Wcześnie rano w minioną niedzielę policja otrzymała meldunek o przekraczającym prędkość dopuszczalną i lekkomyślnie prowadzonym samochodzie przemierzającym okolice College’u Blinn w Houston. Samochód patrolowy prowadziła oficer Tracy Sheets. Radiowóz nagle został uderzony przez Maserati Quattroporte, akurat w momencie, kiedy policjantka właśnie miała zareagować na wezwanie.

Obydwie kobiety zostały poważnie ranne. Policjantka (w momencie nadawania popołudniowych informacji przez telewizję KBTX) znajdowała się w zadowalającym, a studentka w dobrym stanie. Wyniki badania krwi prowadzącej Maserati wykazały zawartość alkoholu.

Policja wydała nakaz aresztowania pod zarzutem napaści w stanie zamroczenia, powodującej poważne uszkodzenia ciała oficera policji. Kara jaka grozi Alex Ford to od 2 do 20 lat więzienia i do 10 000 dolarów grzywny.  

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze