Pieszy nonszalancko wchodzi przed maskę auta

Pieszy nonszalancko wchodzi przed maskę auta
Widzieliście kiedyś pieszego, który zachowywał się jakby był nieśmiertelny? Ten sprawiał wrażenie jakby tak właśnie uważał.

Pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdami wyłącznie znajdując się na przejściu dla pieszych. Ponadto nie wolno mu na nie wchodzić bezpośrednio przed nadjeżdżające pojazdy. Mimo tego nie brakuje osób, które uważają, że samochód zawsze zdąży się zatrzymać.

Ten mężczyzna wykazał się jeszcze większą bezmyślnością i niefrasobliwością. Zwyczajnie wszedł pod samochód, który było już bardzo blisko i ledwo zdążył zahamować.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.