Pierwsze szczegóły nowego mikrobusa Ford Tourneo Custom

Ford zaprezentował pierwsze szczegóły dotyczące modelu Tourneo Custom - auta dla dziewięciu osób. Samochód będzie dostępny na zamówienie jeszcze w tym roku, z dostawą zaplanowaną na początek 2018 roku.

Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2013 r. Tourneo Custom jest flagowym produktem rodziny Fordów Tourneo, która obejmuje również pięciomiejscowy Tourneo Courier i Tourneo Connect dostępny w wersjach 5 i 7 osobowej.

Ford Tourneo Custom ma odważną stylizację nadwozia, podkreśloną chromowaną kratą z pięcioma belkami. Ma oferować użytkownikom luksusową kabinę. Jednym z jej atutów jest unikatowy format tylnych siedzeń podzielonych na sześć pojedynczych foteli, które mogą być rozmieszczone w formacie konferencyjnym, z drugim rzędem zwróconym ku tyłowi samochodu.

Największy Tourneo został całkowicie przeprojektowany. Są tu wysokiej jakości materiały wykończeniowe, zwiększono komfort jazdy poprzez redukcję poziomu hałasu, a także wykorzystano najnowsze technologie Forda, takie jak inteligentny ogranicznik prędkości i system łączności SYNC 3.

Pod maską znalazłó się silnik Diesla Ford EcoBlue o pojemności 2,0 litra, nowa sześciobiegowa automatyczna skrzynia SelectShift a w podwoziu opcja tylnego zawieszenia pneumatycznego.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

U nas na firmie klientów sie rodiusem wozi. Niby 7 osobowy minivan, ale wygodny i dużo miejsca dla pasażerów, więc i w korkach sie człowiek nie męczy i po trasie też

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze