Pierwsze eliminacje Joanny Miller

1 kwietnia na torze w Valkenswaard w pierwszej eliminacji Mistrzostw Świata Kobiet pojedzie Joanna Miller, zaś w kategorii MŚ MX3 Łukasz Lonka. Będzie to pierwsza tegoroczna międzynarodowa konfrontacja naszych reprezentantów.

Przypomnijmy, że Miller ma na swoim koncie zdobycie X-cross Pucharu Polski Kobiet MX 2011 i znakomite starty w ubiegłorocznych eliminacjach MŚ. Niestety, fatalny wypadek podczas treningów na Słowacji wyeliminował ją z walki o podium w sezonie 2012. Z kolei Lonka to nasz jedyny zawodnik startujący w klasie MX3. W ubiegłym roku w klasyfikacji generalnej zajął 9. miejsce.

Joanna Milller
fot. X-cross

Joanna Miller  tak mówi o swoich przygotowaniach do sezonu 2013:

„Zaczęłam od tygodniowego treningu w Hiszpanii u Johna van den Berka. Potem powrót do Polski i ciężkie treningi kondycyjne (rower, bieganie, basen) pod okiem Marcina Florka. W lutym kolejny wyjazd do Hiszpanii. Tym razem na dwa tygodnie, również u Johna van den Berka. Z Hiszpanii pojechałam prosto do Holandii i tam treningi na torach w każdy weekend. Pod koniec marca powrót do domu i pakowanie walizek na Mistrzostwa Świata”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze