Pierwsza w historii konferencja „Women in Motorsports”

13 lipca 2019
W dniach 17-18 sierpnia w miejscowości Vierumäki (Finlandia) odbędzie się konferencja „Women in Motorsports” z szerokim gronem prelegentów.

Komisja FIM Women in Motorcycling oraz FIA Women’s Commissions połączyły siły w wyjątkowej konferencji, która ma na celu promowanie udziału kobiet w sportach motorowych.

Konferencja odbędzie się w Finlandii w dniach 17 i 18 sierpnia, a jej uczestnicy będą mieli okazję wysłuchania prelegentów z całego świata, którym zależy na rozwoju kobiecej strony sportów motorowych. Swoim doświadczeniem podzielą się ze słuchaczami min. Maria Herdera i Sandra Gomez z Hiszpanii, Shelina Moreda z USA, Midori Moriwaki z Japonii, Kirsten Landman z RPA.

To jedyna okazja, by w jednym poznać tyle inspirujących kobiet, które odniosły sukcesy w sportach motorowych. Baza inspiracji, pomysłów i porad od najlepszych zawodniczek świata!

Pełna lista gości specjalnych:

http://www.fim-women.com/speakers

Konferencja ta ma na celu uczczenie inspirujących kobiet i mężczyzn, których działania promują i zwiększają obecność kobiet w sportach motorowych. Dzięki przemówieniom przewodnim, wzmocnionym dyskusjami panelowymi i warsztatami, konferencja stanowi platformę do rozwiązywania problemów i do dzielenia się głęboko inspirującymi historiami.

Program konferencji:

http://www.fim-women.com/programme

W tym wydarzeniu może wziąć udział każdy, jednak wstęp jest biletowany, a koszt całego weekendu to 588 $ z pełnym wyżywieniem i imprezami towarzyszącymi. Sama sobota to koszt 398$, a niedziela 158$.

https://www.facebook.com/events/2972952326178818/

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!