Piękny Jaguar XFR i piękna kobieta – film

Piękne samochody i piękne kobiety zawsze idą w parze. Co prawda utarło się niestety, że przy okazji debiutów - zwłaszcza aut z charakterem - w filmach reklamowych zawsze za kierownicą zasiada mężczyzna, ale coraz częściej pojawia się na nich płeć piękna. Oto filmowa premiera Jaguara XFR i XKR.

Są reklamy z fabułą i takie, które mają powodować szybsze bicie serca, wywrzeć wrażenie estetyczne na widzu i sprawić, by zawsze kojarzył reklamowany obiekt z pięknem. Tak właśnie jest w przypadku energicznej reklamy najnowszego Jaguara XFR i XKR, których oficjalną premierę zaplanowano na styczniowym salonie samochodowym w Detroit.

Tętniące życiem miasto, wskazówka obrotomierza opierająca się o czerwone pole, zakręty drogi i wrzeszcie tor… Czego więcej chcieć? Tylko pięknej kobiety u boku…

Najnowsze

Andrzejki z Motocainą dla motocyklistek

Już dziś jest impreza! Motocyklowa sekcja Motocaina.pl wspólnie z autoryzowanym dealerem jednośladów Honda - Motorista - zaprasza na Andrzejki Motocyklistek! W programie m.in. wróżby, przymiarki kolekcji ciuchów motocyklowych na sezon 2010 r. oraz konkursy i muzyka na żywo! Poznaj się z nami - zapraszamy!

Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju – dobrą wróżbę daj!

Jeździsz na jednośladzie? Przyjdź, poznamy się!
fot. Honda

Wszystkie motocyklistki z Warszawy, okolic i całego kraju zapraszamy na pierwszą imprezę organizowaną dla kobiet jeżdżacych na jednośladach.

Andrzejki wyprawia Motorista – motocyklowy salon Hondy o godzinie 20.00 w piątek 27 listopada 2009 roku, a wydarzeniu patronuje Motocaina.pl.

Przyjdź, poznaj się z innymi motocyklistkami i redakcją sekcji motocyklowej naszego serwisu.

Co się będzie działo?
Wszystko, co przyjemne dla kobiecej duszy i ciała czyli:
– wróżby wszelakie – czyli dowiemy sie co nas miłego czeka w 2010
– konkursy z nagrodami
– muzyka na żywo
– grzane winko z magicznymi przyprawami
– premierowe przymiarki kobiecych ciuchów – nowinek na 2010
– zakupy
– oraz wiele, wiele innych niespodziewanych niespodzianek

Gdzie?
Honda Motorista, Warszawa przy ul Kopijników 42 (wjazd od ul.Artyleryjskiej) www.motorista.pl/kontakt

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Najnowsze

Toro Rosso ma kierowców

Wygląda na to, że kolejny zespół uporządkował sprawy dotyczące kierowców. Bez specjalnego rozgłosu, a może nawet można powiedzieć, że po cichutku...

Jaime Alguersuari
fot. Toro Rosso

Jaime Alguersuari, który zastąpił słabo spisującego się Sebastiena Bourdais w kokpicie bolidu Toro Rosso w ubiegłym sezonie będzie kierowcą tego teamu także w przyszłym roku. Jak doniosła hiszpańska strona internetowa Marca, Alguersari przyznał, że jego kontrakt został podpisany już kilka miesięcy temu. Toro Rosso nie ogłaszało tego faktu. Jasne, że losy młodego Hiszpana nie budzą tylu emocji, co Raikkonena czy Buttona, ale z pewnością warto obserwować karierę, która się dopiero rozpoczyna. Toro Rosso stawia jednak na młodość. Obydwaj zawodnicy teamu są bardzo młodzi – partner Jaime, Sebastien Buemi to 21-latek, który rozpoczął występy w F1 także w zeszłym sezonie.

Kariera Hiszpana związana jest prawie w całości z Renault, kiedy to zaczął jeździć w Formula Renault 2.0, a następnie Formula 3 i ponownie serii Formula Renault 3.5. Jaime debiutował w F1 w wyścigu na Hungaroringu i trzeba przyznać, że słychać było wtedy głosy, sprzeciwiające się jego występowi, ze względu na brak doświadczenia i młody wiek. Jedyne testy jakie miał za sobą to jazdy w Red Bull rok wcześniej. Stanął więc na starcie o GP Węgier jako zupełny „freshman”. No cóż, na 8 wyścigów, w których brał udział, 19-letni kierowca Toro Rosso z różnych przyczyn ukończył tylko 3 i nie zdobył punktów w zeszłym sezonie. Miejmy nadzieję, że będzie miał więcej szczęścia w sezonie 2010.

Najnowsze

Volvo bawi się z Facebook’iem

Jesteście uzależnione od Facebook'a i macie na nim dużo znajomyych? Cenicie samochody Volvo? Postępujecie w zgodzie z ekologią i lubicie wirtualne wycieczki? Mamy dla was pomysł: wybierzcie się w 80 dni dookoła Świata w konkursie DRIVe Around The World.

Przejażdzka tym samochodem, ale tylko wirtualna w ramach konkursu na Facebook
fot. Volvo

„DRIVe Around The World”, rozpoczął się 16 listopada i potrwa aż do 5 lutego. Każdy kto zechce wziąć w konkursie musi zarejestrować się na stronie www.facebook.com/volvo. Uczestnicy będą mieli niespotykaną okazję do przejażdzki 1333 kilometrów nowym Volvo C30 i to razem ze swoimi znajomymi!

Każda z osób biorących udział w konkursie ma za zadanie przejchać spalającym zaledwie 3,8l/100km Volvo 1333 wirtualnych kilometrów (na tyle starcza bak), a następnie przekazać samochód swojemu znajomemu, ten z kolei…swojemu znajomemu, a ten…znajomemu. Liczy się wielkość Twojej sieci kontaktów! Ukończenie konkursu jest równoznaczne z okrążeniem kuli ziemskiej – ciekawa i tania wycieczka dookoła Świata!

Zmagania wszystkich uczestników można będzie śledzić na Facebook’u i choć liczy się dobra zabawa, konkurs ma jeszcze jeden cel-bardzo istotny! Volvo Cars w imieniu zwycięskiego zespółu przekaże certyfikowanej przez ONZ organizacji Myclimate 15 000 euro. Tyle właśnie potrzeba na neutralizację dwutlenku węgla wytworzonego przez jedną osobę w trakcie całego jej życia.

Łączenie zabawy ze szczytnym celem to świetny pomysł, a wy jak uważacie? Obejrzyjcie filmik o DRIVe Around The World i zastanówcie się czy warto się dołączyć!

 

Najnowsze

JESZCZE droższe ubezpieczenia?

Ubezpieczenie samochodu to spory wydatek w domowym budżecie. Niestety nie mamy dla was dobrej wiadomości gdyż może on jeszcze urosnąć. W Nowym Roku planowane jest podwyższenie kosztów polisy OC o nawet kilkanaście procent!

fot. Motocaina

W ramach dostosowywania naszych polskich przepisów do unijnych, a co za tym idzie podniesienia o ponad 60% tzw. sumy gwarancyjnej (maksymalnego odszkodowania, które może otrzymać właściciel pojazdu od ubezpieczyciela) już od początku 2010 roku będziemy prawdopodobnie zmuszeni płacić jeszcze wyższe składki na polisy komunikacyjne.

Jeśli więc Twoja polisa wygasa już wkrótce warto już teraz wykupić nową – część firm ubezpieczeniowych oferuje możliwość wykupienia polisy z późniejszą datą obowiązywania i dzisiejszą, jakże atrakcyjną w porównaniu do nowej, ceną.

60% wzrost sumy gwarancyjnej nie jest oczywiście równoznaczny z 60% podwyżką – kwota naszego ubezpieczenia zależy od wielu innych czynników jak wiek czy dotychczasowe doświadczenia kierowcy lub pojemność pojazdu.

Niezależnie od podwyżki OC to ubezpieczenie obowiązkowe, dlatego nowe przepisy nie ominą nikogo z nas. Szkoda!

Najnowsze