Piękna Julia z Barcelony – film

Chociaż Julia kojarzy nam się z Weroną, tym razem pojawiła się w Barcelonie. Choć brak przy niej Romea, wydaje się szczęśliwa. Alfa Romeo Giulietta, bo o niej mowa, zadebiutowała w plenerach gorącej Hiszpanii.

Na premierę nowej Giuletty czekają miliony kobiet na całym Świecie. Może to jej damskie imię lub włoski design, ale to właśnie Panie zachwycają się jej dynamicznymi kształtami i uroczą sylwetką. Po obejrzeniu tego filmiku zainteresowanie Giuelltą może wzrosnąć, a pokusa przejażdżki nią stanie się nieodparta.

Oto przed wami piękna Barcelona, nie tak szara, jak i w książkach Carlosa Ruisa Zafona, ale równie tajemnicza. Przyjrzyjcie się i dostrzeżecie też klasyczne kształty Giulietty z lat 50 XX wieku. Czy to nie duża umiejętność przemienić reklamę w sentymentalny i uroczy filmik o mieście, pasji do samochodów i pięknie?

Ksenonowe światła, system start stop i inne zalety Giulietty w tym filmie grają rolę drugorzędną, liczą się emocje. W prawdziwej jeździe to jednak pewnie one będą decydować w dużej mierze o jej niezwykłości.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze