„Piękna i bezpieczna za kierownicą” – relacja z wydarzenia

„Piękna i bezpieczna za kierownicą” - pod takim hasłem w sobotę odbyła się gala Businesswoman&Cars, której patronem medialnym była Motocaina.pl, zaś organizatorami magazyn Businesswoman&Life oraz salon Mazdy Bemo Motors.

Podczas imprezy odbyła się prezentacja dwóch aut – Mazdy 6 oraz cross rovera Suzuki SX4 S-cross. Motoryzacja stanowiła mocny akcent wydarzenia, dlatego też nie mogło zabraknąć Aleksandry Kujawy, pilota rajdowego RMF 4Racing Team, która była gościem specjalnym wydarzenia. Podczas swojego wystąpienia dzieliła się ze słuchaczami wspomnieniami zarówno z początków swojej sportowej kariery jak i wrażeniami z jazdy najnowszą Mazdą.

Ze względu na hasło, pod jakim odbywało się całe wydarzenie, organizatorzy zadbali również o ciekawe prelekcje na temat urody oraz bezpieczeństwa za kierownicą, w końcu tego typu informacji nigdy za wiele.

Przygotowano również atrakcje w postaci pokazów najnowszych kolekcji takich marek odzieżowych jak Próchnik, Blue Eye Pop, Mona i Arwen Design.  Ubrania skierowane były głównie do kobiet biznesu, dlatego też odznaczały się stonowaną kolorystyką oraz nienagannym krojem. O eleganckie buty dla modelek zadbała marka Syrena.

Dopełnieniem całości była prezentacja najnowszych produktów marki Lenovo – producenta laptopów, smart fonów i tabletów, czyli nieodłącznych narzędzi pracy każdej  business woman.

Dużo gości, sporo atrakcji, piękne samochody oraz dobre wino –  pozostaje tylko mieć nadzieję, że tego typu wydarzenia będą się odbywać jak najczęściej.

Podczas gali „Piękna i bezpieczna za kierownicą” odbyła się prezentacja Mazdy 6.
fot. Anna Nazarowicz

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze