Pięciolatek pokłócił się z mamą, więc zabrał kluczyki i pojechał kupić... Lamborghini

Pięciolatek pokłócił się z mamą, więc zabrał kluczyki i pojechał kupić... Lamborghini

07 maja 2020
1
Patrol drogówki zatrzymał pięcioletniego chłopca, który kierował SUV-em swojej mamy na autostradzie. Okazało się, że chłopiec pokłócił się z nią i postanowił sam kupić...Lamborghini.

Do absurdalnej sytuacji doszło w USA. Podczas patrolu funkcjonariusze z Utah Highway Patrol zauważyli na autostradzie nr 15 dziwnie jadący pojazd. Nie przekraczał 50 km/h, co od razu wzbudziło podejrzenia policjantów - w końcu samochód znajdował się na drodze szybkiego ruchu. Niepewne manewry kierowcy szybko przekonały policjantów, aby zatrzymać samochód i sprawdzić, co się dzieje. Jednak chyba nikt nie spodziewał się takiego widoku... Za kierownicą siedział chłopczyk, który z ogromną trudnością próbował walczyć z manewrowaniem na drodze. 

Okazało się, że chłopiec pokłócił się z mamą o to, że nie chce mu kupić Lamborghini. Po kłótni ukradł kluczyki, bez zastanowienia wsiadł do samochodu i chciał dotrzeć do starszej siostry w Kalifornii. W kieszeni miał tylko trzy dolary.

Na całe szczęście nie spowodował żadnej kolizji, nie uszkodził samochodu rodziców. Gdyby nie szybka interwencja policji to nie wiadomo, jak mogłaby się skończyć ta wycieczka po wymarzony supersamochód. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!