Peugeot przedstawia idealny pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

17 grudnia 2020
1
Tym prezentem jest... rower!

Peugeot Cycles wspiera dzieci od najmłodszych lat dzięki rowerkom spacerowym J12. Te nowe rowery bez pedałów przypadną do gustu najmłodszym cyklistom i ich rodzicom dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i wesołym kolorom, a także komfortowi jazdy. Z nim bardzo małe dzieci nauczą się łapać równowagę, przy okazji świetnie się bawiąc. Rowerki są dostępne z nowoczesną ramą w kolorze żółtym, pomarańczowym, zielonym khaki, ciemnoszarym lub białym.

Modele „Legend Junior” swoim ponadczasowym stylem wprowadzają w swobodę jazdy na rowerze dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat. Są praktyczne, wyposażone w wolne koło, aby cieszyć się pierwszymi spacerami oraz w stabilizatory dla większego spokoju. Rowery są solidne i lekkie z aluminiową ramą, wyposażone w hamulce „V-Brake” dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Dwa rowery górskie „Junior Mountain” przeznaczone są dla młodych poszukiwaczy przygód do 12 roku życia. Są wyposażone w amortyzowany przedni widelec, karbowane opony i urządzenie zapobiegające wykolejeniu Shimano.

Przeczytaj też: Ponadczasowe zegarki dla fanów motoryzacji od Peugeota

A po pierwszych przyjemnych doświadczeniach z dwoma kółkami od Peugeota, kto wie? Może następnym krokiem będą trochę większe, cztery kółka od francuskiego producenta?

Komentarze

anita
17 grudnia 2020 11:22
Rower to świetny prezent, bo zachęca dziecko do aktywności. Moje dostanie mały biegowy toyz stosownie do wieku, o większym pomyślimy jak opanuje jazdę na tym. Z resztą ma jeszcze czas, bo to dopiero 3-latek.