Karolina Chojnacka

Peugeot przedstawia idealny pomysł na świąteczny prezent dla dziecka

Tym prezentem jest... rower!

Peugeot Cycles wspiera dzieci od najmłodszych lat dzięki rowerkom spacerowym J12. Te nowe rowery bez pedałów przypadną do gustu najmłodszym cyklistom i ich rodzicom dzięki atrakcyjnemu wzornictwu i wesołym kolorom, a także komfortowi jazdy. Z nim bardzo małe dzieci nauczą się łapać równowagę, przy okazji świetnie się bawiąc. Rowerki są dostępne z nowoczesną ramą w kolorze żółtym, pomarańczowym, zielonym khaki, ciemnoszarym lub białym.

Peugeot Cycles

Modele „Legend Junior” swoim ponadczasowym stylem wprowadzają w swobodę jazdy na rowerze dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat. Są praktyczne, wyposażone w wolne koło, aby cieszyć się pierwszymi spacerami oraz w stabilizatory dla większego spokoju. Rowery są solidne i lekkie z aluminiową ramą, wyposażone w hamulce „V-Brake” dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Peugeot Cycles

Dwa rowery górskie „Junior Mountain” przeznaczone są dla młodych poszukiwaczy przygód do 12 roku życia. Są wyposażone w amortyzowany przedni widelec, karbowane opony i urządzenie zapobiegające wykolejeniu Shimano.

Peugeot Cycles

Przeczytaj też: Ponadczasowe zegarki dla fanów motoryzacji od Peugeota

A po pierwszych przyjemnych doświadczeniach z dwoma kółkami od Peugeota, kto wie? Może następnym krokiem będą trochę większe, cztery kółka od francuskiego producenta?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Rower to świetny prezent, bo zachęca dziecko do aktywności. Moje dostanie mały biegowy toyz stosownie do wieku, o większym pomyślimy jak opanuje jazdę na tym. Z resztą ma jeszcze czas, bo to dopiero 3-latek.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze