Patrick wystartuje w NASCAR

Skończyły się już chyba plotki i dywagacje na temat czy Danica Patrick ma szansę na starty w Formule 1. Właśnie podejmuje inne wyzwanie.

Tym Chevroletem pojedzie Danica w NASCAR
fot. danicapatrick.com

Danica Patrick i Andretti Autosport podpisali pod koniec listopada kilkuletni kontrakt sponsorski z największym na świecie dostawcą serwerów www i domen GoDaddy.com. Danica stala się 'twarzą” sponsora. Jeżdżąca w IndyCar Amerykanka będzie w przyszłym sezonie próbować swoich sił także w innej serii – NASCAR. Jej debiut przewidziany jest na wyścig w Daytona, 6 lutego 2010. Danica pojedzie Chevroletem jako członek zespołu JR Motorsports (JRM).
Przejście najbardziej popularnego kierowcy Indy, którym tak bardzo zainteresowani są nie tylko kibice ale także media do NASCAR, jest także świetną decyzją marketingową. Jak elegancko przyznał jednak w trakcie konferencji prasowej CEO tej serii Brian France – Ona ma wielki talent, a to świetnie dla NASCAR!  Pozostaje teraz pogodzić występy w dwóch seriach wyścigowych. Jak poinformował Michael Andretti, Patrick będzie występować w nich na przemian, a póki co ciężko pracują i chcą wygrać Indianapolis 500.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze