Pasy bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży
Stephen Weston zaprojektował pierwsze na świecie pasy bezpieczeństwa dla ciężarnych. Teraz szuka inwestorów gotowych włożyć pieniądze w produkcję.
Stephen współpracuje z manchesterskim uniwersytetem Bolton, jest również właścicielem firmy pod nazwą Technological Systems. Nad projektem pasa dla kobiet w ciąży pracował siedem lat, zainspirowany przez żonę, Lesley. Obecnie stara się zainteresować wynalazkiem szerszą publiczność i w konsekwencji przyciągnąć pieniądze.
![]() |
| fot. materiały prasowe |
![]() |
|
fot. materiały prasowe
|
Pas nosi nazwę piXie Harness i, jak zapewnia Weston, zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka w brzuchu matki, jak również komfort podróży samej ciężarnej.
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?


Zostaw komentarz: