Edyta Klim

Pasja na 100 % i na miarę 100 motocykli!

Sonia Jain to pierwsza motocyklistka z Indii, która miała okazję użytkować w ostatnich latach 100 różnych modeli motocykli.

W kolekcji motocykli, którymi Sonia miała okazję jeździć są modele od pojemności 60 ccm i wagi 63 kg (Bajaj Sunny) do 1811 ccm i wagi 350 kg (Indian Roadmaster). Do klasyfikacji zaliczyła modele, którymi przejechała od 5 do 500 km.

 

Indyjska motocyklistka lubi podróżować, ale także brać udział w motocyklowych rajdach, a w jednym z nich wygrała nawet motocykl!

– To jest dla mnie bardzo ważne i dziękuję za wszystkie możliwości jazdy, jakie otrzymałam. Kiedy jesteś pasjonatem to wierzysz w coś tak mocno, że rośnie i działa Twoja siła, abyś był silniejszym i lepszym człowiekiem. Właśnie tak myślę o mojej pasji – to ona utrzymuje mnie w szczęściu, zdrowiu i koncentracji. Przez osiem lat jestem motocyklistką i cieszę się, że codziennie uczyłam się czegoś nowego. Przede mną nadal długa droga i wiele nowych możliwości – mówi Sonia.

Dzięki swojemu zaangażowaniu, indyjska motocyklistka jest coraz bardziej znana – razem z MTV poprowadziła show, podczas którego przejechała 3000 km. Została także instruktorem w szkole jazdy Yamahy dla kobiet.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze