Parkowanie w Warszawie od nowego roku – będzie dużo drożej! Kierowcy są niezadowoleni
Chociaż stary rok się jeszcze nie skończył to dla mieszkańców Warszawy, jak i przyjezdnych mamy złe wieści. Parkowanie już od najbliższego poniedziałku będzie dużo droższe!
Początek roku nie zapowiada się najszczęśliwszy dla każdego. Dlaczego? Bowiem, już od poniedziałku w Warszawie zaczną obowiązywać wyższe opłaty za parkowanie, a jakby tego było mało to zostanie wydłużony aż dwie godziny czas obowiązywania opłat.
Zgodnie z uchwała Rady Miasta od najbliższego poniedziałku zdrożeje opłata za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. Pierwsza godzina postoju będzie nas kosztować 3,90 zł zamiast 3,00 zł; druga 4,60 zł zamiast 3,60 zł; trzecia 5,50 zł zamiast 4,20 zł. Za czwartą i każdą kolejną godzinę zapłacimy 3,90 zł.
Warto wiedzieć, że opłaty będą obowiązywała w dni powszednie od godz. 8.00 do 20.00. Dotychczas za parking należało zapłacić do godziny 18.00.
Na szczęście, wojewoda unieważnił uchwałę zapowiadającą zmiany dotyczące zasad opłacania abonamentów przez mieszkańców Strefy. Uchwała głosiła, że abonament za parkowanie za drugie i kolejne auto w rodzinie wzrośnie z 30 do 1200 zł rocznie. Zapowiedziano jednak, że już niedługo zostaną zaproponowane inne mechanizmy, które pozwolą ograniczyć ilość wydawanych abonamentów.
Pamiętajmy także, że dotychczas kara za nieopłacony parking wynosiła 50 zł. Teraz się to zmienia i nieucziwi kierowcy słono zapłacą – przewidziane są kary w kwocie do 250 zł.
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
Zostaw komentarz: