Parking dla motocykli i skuterów w galerii handlowej

Sadyba Best Mall jako pierwsze centrum handlowe w Polsce wprowadza rozwiązanie parkingowe dla motocykli i skuterów, które ma zapewnić użytkownikom jednośladów wygodę i komfort, zaś ich pojazdom bezpieczeństwo w czasie parkowania.

Motocykliści i skuterzyści stanowią coraz liczniejszą grupę klientów centrów handlowych. Jednak z uwagi na fakt, że chodzenie w stroju ochronnym, z kaskiem i rękawicami w rękach do wygodnych nie należy, wizyta w sklepie trwa z reguły krótko i podyktowana jest zakupem najpotrzebniejszych produktów, czy koniecznością załatwienia innej usługi.

Tymczasem wprowadzenie ułatwień w postaci skrytki, w której można w bezpieczny sposób przechować rzeczy da użytkownikom jednośladów niewątpliwy komfort i sprawi, że będą się mogli w galerii handlowej poczuć mile widziani.

Parking dla motocykli i skuterów w Sadyba Best Mall

Nowa usługa w postaci terminalu parkingowego, który pozwoli na przechowywanie kasku i rzeczy osobistych, zapewni zarazem bezpieczeństwo motocykla lub skutera w czasie postoju. Po zaparkowaniu jednośladem wystarczy włożyć swój ekwipunek do wnętrza schowka i zamknąć go własnym „disc lockiem”.

Poniższy filmik szczegółowo prezentuje sposób korzystania z motoParkingu.

Z niecierpliwością oczekujemy na rozpowszechnienie się systemu motoParking w Polsce, by był szerzej dostępny na terenach miejskich, przy restauracjach, miejscach turystycznych, centrach handlowych, kinach, parkach rozrywki, dużych biurach, stacjach metra, kolei i wielu innych miejscach postoju.

Sadyba Best Mall zlokalizowane jest na warszawskiej Sadybie, przy ulicy Powsińskiej prowadzącej do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze