Edyta Klim

Paris McGowan – specjalistka od Harleya-Davidsona

Paris McGowan jest pierwszą afroamerykanką z dyplomem technika marki Harley-Davidson. A doradzano jej, żeby została pielęgniarką.

Paris McGowan z St. Louis, dwa lata temu, poszła na rozmowę kwalifikacyjną w salonie Harleya-Davidsona i tam właśnie wypatrzyła swój pierwszy motocykl. Rodzina Paris jest od pokoleń związana z motocyklami, nawet jej mama, ciotki i kuzynki mają własne motocykle. Jednak jej fascynacja motocyklami Harley-Davidson zaczęła się właśnie tamtego dnia.

W zeszłym miesiącu 25-letnia Paris McGowan ukończyła Motorcycle Mechanics Institute w Orlando ze specjalizacją: technik Harleya-Davidsona. Choć niewielu jest czarnoskórych techników od tej marki – to ona postanowiła spełnić swoje marzenie.

Paris spotykała na swojej drodze ludzi, którzy próbowali jej wybić z głowy ten pomysł i namawiali, by została pielęgniarką. Ale to ją jeszcze bardziej motywowało – przełamanie pewnej mentalnej bariery w społeczeństwie:

– Jest rok 2020 i czas iść krok dalej. Nie powinniśmy już mieć takich barier. Jeśli tylko możesz coś zrobić, to zrób to! Może nawet zrób to lepiej. I nie daj sobie wmówić, że Ty tu nie pasujesz. Idź swoją drogą, spełniaj marzenia i udowodnij, jak bardzo inni się mylą! Ja właśnie znalazłam swoją pasję i pozostałam jej wierna. Może właśnie tym działaniem zapoczątkuję efekt kuli śnieżnej – mówi Paris.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze