Karolina Chojnacka

Paris Automotive Week 2022. Motoryzacja zawładnie światową stolicą mody!

Podczas jesiennego Paris Automotive Week światowa stolicy mody stanie się światową stolica motoryzacji!

Paris Motor Show i targi Equip Auto łączą siły i zapraszają na Paryski Tydzień Motoryzacji (Paris Automotive Week), który odbędzie się już w przyszłym roku!

Paris Automotive Week odbędzie się w centrum wystawienniczym Paris Expo Porte de Versailles. Motoryzacyjne wydarzenie potrwa od 17 do 23 października 2022 roku.

Paris Motor Show będzie punktem kulminacyjnym motoryzacyjnego tygodnia. Specjalna cyfrowa platforma zostanie uruchomiona w ciągu najbliższych kilku tygodni i będzie oferować treści multimedialne związane z motoryzacją i transportem oraz umożliwi odwiedzającym rejestrację i znalezienie wszystkich potrzebnych informacji.

W obliczu historycznych wyzwań sektor motoryzacyjny, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, patrzy w przyszłość, inwestując bezprecedensowe kwoty w pojazdy, które zapewnią wszystkim zrównoważony i bezpieczny transport. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wielu z nas przekonało się, jak ważna jest swoboda przemieszczania się i indywidualny transport.

Dzięki dużym firmom, producentom i dostawcom części działającym na skalę globalną, a także firmom inżynieryjnym, start-upom oraz firmom dystrybucyjnym i naprawczym, branża motoryzacyjna i transportowa we Francji jest jednym z czterech największych graczy na świecie i stanowi skuteczny bodziec do rozwoju innowacji w kraju.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze