Oto najlepsze auta roku 2016 wybrane przez kobiety!

Znamy wyniki tegorocznego plebiscytu "Women`s World Car of the Year". Jurorki wybrały najlepsze samochody w kilku kategoriach. Nie obyło się bez kilku niespodzianek. Zobaczcie, które samochody zostały nagrodzone przez szacowne grono jurorek.

To już kolejna edycja plebiscytu na światowy samochód roku wybierany przez kobiety. Wbrew powszechnie panującym stereotypom, utrwalanym z upodobaniem przez męskie grono, kobiety uwielbiają duże samochody. Potwierdza to z pewnością tegoroczny zwycięzca. 

Jednak zanim go poznamy warto dowiedzieć się kilka istotnych informacji na temat „Women`s World Car of the Year”. W skład jury wchodzą dziennikarki motoryzacyjne z całego świata. W składzie znajdziemy przedstawicielki z najdalszych zakątków świata, których zadaniem jest wybór najlepszych aut w kilku kategoriach. 

Każda z nich zgłasza krótką listę samochodów w każdej z siedmiu kategorii. W tym roku 17 jurorek reprezentujących 14 państw wybrało długą listę składającą się z 294 samochodów. Spośród nich wybrano finalistów, czyli 32 samochody które kandydują do nagrody głównej.

Oto zwycięzcy tegorocznego plebiscytu „Women`s World Car of the Year 2016”:


Jaguar F-Pace – kobiecy samochód roku 2016
 
 
Honda Jazz – kobiecy samochód budżetowy roku 2016

Honda Civic – kobiecy samochód rodzinny roku 2016
 

Jaguar F-Pace – kobiecy SUV/Crossover roku 2016
 
 
Toyota Prius – kobiecy zielony samochód roku 2016
 
 
Volvo S90 – kobiecy luksusowy samochód roku 2016
 

Ford Mustang – kobiecy sportowy samochód roku 2016

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze