„Ostatni przejazd – opowieści o mistrzu Kuligu” – książka pod choinkę dla fanów rajdów

„Ostatni przejazd” trafia na rynek księgarski jako szósty tom serii „Biblioteka Auto Klubu Dziennikarzy Polskich”. To idealna pozycja na gwiazdkowy prezent dla miłośniczki lub fana rajdów samochodowych.

Janusz Kulig był wielkim rajdowym mistrzem przełomu XX i XXI wieku. Jego tragiczne odejście stało się dramatem dla całego środowiska rajdów w Polsce, ale też w wielu krajach, w których Janusz Kulig był wysoko ceniony dzięki swej świetnej jeździe i postawie wzorowego sportowca. Po jego śmierci ukazało się kilka wydawnictw, z których największy rozgłos zyskała książka „Ostatni przejazd. Opowieści o mistrzu Kuligu”. Jej pierwsze wydanie już dawno zostało wyczerpane, teraz pojawiła się druga edycja, zmieniona, znacznie rozszerzona i wzbogacona o liczne ilustracje, które nigdy wcześniej nie były publikowane.

Intencją wznowienia książki stał się zbieg ważnych rocznic; w roku 2019 przypadnie 15-lecie tragicznej śmierci Janusza i 50-lecie jego urodzin, zaś w roku 2018 swe 110-lecie obchodził Automobilklub Krakowski, którego barwy przez całą swą karierę wiernie reprezentował Kulig.

„Ostatni przejazd” trafia na rynek księgarski pod patronatem medialnym Radia RMF FM jako szósty tom serii „Biblioteka Auto Klubu Dziennikarzy Polskich”.

Książka liczy 144 strony, ma twardą, lakierowaną okładkę, kosztuje 40 złotych. Dystrybucję prowadzi wydawca (Auto Klub Dziennikarzy Polskich). Więcej informacji o książce https://www.facebook.com/akdpinfofanpagecom/.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze