Opony turystyczne Dunlop opracowane z Harleyem

Marka Dunlop wzbogaciła swoją ofertę opon turystycznych na tylne koło o model D407T. Pracę nad nim prowadzono z udziałem firmy Harley-Davidson.

Dunlop D407T do motocykli turystycznych Harley-Davidson.
fot. Dunlop

Opona będzie fabrycznie montowana we wszystkich turystycznych modelach motocykli Harley-Davidson produkowanych w 2014 roku.

W modelu D407T zastosowano technologie opon drugiej generacji oraz Multi-Tread. To rozwiązanie oznacza połączenie wysoce trwałego i odpornego na ścieranie składnika mieszanki w środkowej części opony z zapewniającymi wysoką przyczepność składnikami w barku ogumienia. Opona została zaprojektowana tak, aby zapewniać jak najwyższe osiągi i przebiegi dłuższe od poprzedniego modelu, bez pogorszenia przyczepności i dobrych właściwości jezdnych.

D407T, stanowiącą standardowe wyposażenie motocykla Touring z 2014 roku, można także montować w starszych modelach firmy Harley-Davidson z lat 2009-2013.

Wielu wiodących w świecie producentów motocykli montuje opony Dunlop jako standardowe wyposażenie, włączając w to takie marki, jak Aprilia, Benelli, Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Kawasaki, KTM, Moto Guzzi, MV Agusta, Piaggio, Suzuki, Triumph i Yamaha.

Bieżnik

Przód (F)/ Tył (R)

Rozmiar

Indeks L/S

TT/TL

D407T

R

180/65 B 16

81H

TL

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze