Ewa Kania

Operator koparki zaatakował kierowcę łyżką. O co poszło?

Do oburzającej sytuacji doszło na remontowanym odcinku niewielkiej ulicy. Robotników denerwowało, że jeżdżą nią samochody?

Całe to zdarzenie jest bardzo dziwne, a co gorsza nie nagrało się całe. Kierujący autem z kamerką umieścił ją tak, żeby pokazywała tylko widok przez prawą połowę szyby. Musimy uwierzyć mu na słowo, że operator koparki wymusił na nim pierwszeństwo.

Szaleniec zaatakował ciężarówkę znakiem drogowym

Kilkanaście metrów dalej koparka się zatrzymała. Robotnik nią kierujący miał swoją pracę do wykonania, ale chyba nie powinien zachowywać się tak, jakby nie jeździły tędy samochody. Mimo to najpierw ignorował autora nagrania, a kiedy ten wysiadł i coś do niego powiedział, machnął łyżką na jego samochód, jakby chcąc postraszyć.

Kierowca auta zwrócił uwagę motocykliście. Motocyklista w odpowiedzi go zaatakował

Później odjechał kawałek, ale zakończenie sytuacji już nie zobaczymy? Kierowca osobówki wyłączył nagrywanie? Czy nie chciał się chwalić ciągiem dalszym? Z jego relacji wynika, że nie ruszył od razu, sprawdzając czy błoto i kamienie nie uszkodziły lakieru. W tym czasie miał podejść do niego kierownik budowy i straszyć obciążeniem kosztami, za blokowanie prac.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze