Opel Mokka zachwycił znanych ekspertów stylu. Zobaczcie kadry z sesji!

Opel Mokka zachwycił znanych ekspertów stylu. Zobaczcie kadry z sesji!

27 stycznia 2021
Zobaczcie sesję fotograficzną z udziałem gwiazd przed hamburską Filharmonią nad Łabą!

Choreografowi i modelowi Jorge Gonzálezowi bardzo podoba się ponadczasowa stylistyka Opla Mokka. Ekspert w dziedzinie urody Boris Entrup szczególnie docenia połączenie stylu i efektywności. 

Obaj panowie są znawcami piękna: Jorge González jest choreografem, modelem i jurorem w programie telewizyjnym „Let's Dance” (niemiecka wersja „Tańca z gwiazdami”). Kubańczyk zdobył popularność jako trener kandydatów na wybieg w niemieckiej edycji programu „Top Model”. Boris Entrup, specjalista w dziedzinie makijażu artystycznego, również wystąpił w programie castingowym sponsorowanym przez firmę Opel.

Przez lata był „głównym makijażystą” Berlińskiego Tygodnia Mody. Stylizuje także supergwiazdy, w tym Naomi Campbell i Annę Netrebko. Obaj eksperci w dziedzinie piękna pracujący przy niemieckim „Top Model” uwielbiają też miasto, w którym mieszkają — czyli Hamburg — oraz nowego Opla Mokkę. Zupełnie naturalnym było więc zaproszenie znawców piękna i stylu do pozowania z Mokką przed wspaniałym gmachem Elbphilharmonie (Filharmonii nad Łabą).

Naprawdę świetne wzornictwo — bardzo nowoczesne, a przy tym ponadczasowe! Oplowi zawsze udaje się zaskoczyć nowymi modelami. — mówi Jorge González o nowej Mokce. „Mister Wysokich Obcasów” wyznaje również: Wiele osób jest zaskoczonych, że ja jeżdżę Oplem. Spodziewają się po mnie czegoś innego. A ja z dumą korzystam z auta tej marki. Te samochody mają duszę. Opel jest produkowany przez ludzi dla ludzi.

Bardzo podoba mi się połączenie zieleni matcha z czernią — mówi Boris Entrup. Nowe oblicze marki z Vizorem również jest dobrze zaprojektowane. Jestem też pod wrażeniem przyjemnie minimalistycznego wnętrza, w którym nic nie rozprasza uwagi. Opel pasuje do mojego stylu. W 2021 roku chciałbym podejmować bardziej świadome środowiskowo decyzje — jedną z nich jest przesiadka na samochód elektryczny lub hybrydowy.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!