Opel Crossland już dostępny w Polsce – znamy ceny!

Klienci mogą już składać zamówienia na nowego Opla Crosslanda. We wszystkich wersjach nowego Crosslanda zastosowano Opel Vizor — jednolite rozwiązanie stylistyczno-konstrukcyjne, które porządkuje przedni pas z ograniczoną liczbą elementów i optycznie poszerza samochód. Ile kosztuje w Polsce?

Ceny nowego kompaktowego modelu zaczynają się już od 72 300 zł za pojazd wyposażony w zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, w tym asystenta pasa ruchu, rozpoznawanie znaków drogowych i tempomat z inteligentnym ogranicznikiem prędkości. 

Opel Crossland już dostępny w Polsce - znamy ceny!

We wszystkich wersjach nowego Crosslanda zastosowano Opel Vizor, a pośrodku wyeksponowano kultowe logo marki z symbolem błyskawicy. Vizor będzie znakiem firmowym wszystkich modeli Opla w najbliższej dekadzie.

Opel Crossland już dostępny w Polsce - znamy ceny!

  • Crossland Business Edition (od 77 600 zł) z ergonomicznym fotelem kierowcy certyfikowanym przez AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V. — Akcję na rzecz zdrowych pleców) oferuje znacznie podwyższony komfort w czasie długich podróży.

Opel Crossland już dostępny w Polsce - znamy ceny!

  • Crossland GS Line (już za 77 900 zł). Nowa wersja wyposażenia — obejmująca między innymi czarne 17‑calowe obręcze kół z lekkiego stopu, czarny dach, czerwone obramowanie bocznych szyb, przedni fotel kierowcy z atestem AGR oraz światła LED z przodu.

Opel Crossland już dostępny w Polsce - znamy ceny!

  • Crossland Ultimate (już za 97 400 zł) ma bardzo szerokie wyposażenie standardowe z zakresu zaawansowanej techniki – system Multimedia Navi z ośmiocalowym kolorowym ekranem dotykowym. Opcjonalnie dostępne są również usługi OpelConnect. Ergonomiczne fotele kierowcy i pasażera z przodu mają tapicerkę z czarnej alcantary i atest AGR, dodatkowo można wyposażyć je w regulowane podgrzewanie.

Tylna kanapa jest dzielona w stosunku 60/40 i przesuwana w zakresie do 150 mm, co umożliwia powiększenie bagażnika z 410 do 520 litrów. 

Opel Crossland już dostępny w Polsce - znamy ceny!

Nabywca Opla Crosslanda ma do wyboru oszczędne silniki benzynowe i wysokoprężne o pojemności 1,2 oraz 1,5 litra. Zarówno silniki benzynowe o mocy od 83 KM do 130 KM, jak i diesle o mocy 110 KM lub 120 KM. Inżynierowie z Rüsselsheim opracowali nowe sprężyny i amortyzatory kolumn McPhersona w zawieszeniu przednim oraz belkę skrętną na tylnej osi.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze