Opel Corsa w bogatej wersji Ultimate. Ile kosztuje w Polsce?

Opel Corsa w wersji Ultimate dostępny jest z matrycowymi reflektorami IntelliLux LED, Multimedia Navi Pro, OpelConnect i tapicerką z alcantary. Ile kosztuje?

Corsa Ultimate jako jedyna wersja modelu jest wyposażona we flagowy system Multimedia Navi Pro w standardzie. System z 10‑calowym kolorowym ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto, a funkcje audio, telefonu i nawigacji można obsługiwać za pomocą poleceń głosowych.

Opel Corsa w bogatej wersji Ultimate. Ile kosztuje w Polsce?

Ponadto usługi OpelConnect umożliwiają bezpośrednie nawiązanie połączenia z pomocą drogową i służbami ratowniczymi. Operator zgłasza się w ciągu kilku sekund od naciśnięcia czerwonego przycisku. W przypadku zadziałania napinaczy pasów bezpieczeństwa lub poduszek powietrznych połączenie ze służbami ratowniczymi jest nawiązywane automatycznie. W pełni elektrycznej Corsie‑e dostępne są specjalne usługi i rozwiązania dla pojazdów elektrycznych, dzięki którym podróż może być jeszcze bardziej relaksująca. Z funkcji tych można korzystać przez smartfona i OpelConnect, a także przez aplikacje myOpel. 

Opel Corsa w bogatej wersji Ultimate. Ile kosztuje w Polsce?

Corsa Ultimate, w cenie już za 89 550 zł (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce), ma na pokładzie praktycznie wszystko, czego można by sobie zażyczyć. Standardem są innowacyjne i unikatowe w tej klasie pojazdów matrycowe reflektory IntelliLux LED, system Multimedia Navi Pro, a także dostęp do usług OpelConnect i luksusowa tapicerka z alcantary.

Entuzjastom usportowionego stylu Opel oferuje również wyrazistą wersję GS Line. Siedemnastocalowe obręcze kół z lekkiego stopu w eleganckiej dwukolorowej wersji z czarnymi dodatkami są obecnie standardem w Corsie GS Line, a także w Corsie Ultimate.

Opel Corsa w bogatej wersji Ultimate. Ile kosztuje w Polsce?

Wzrok przyciągają również sportowe fotele z czerwonymi akcentami oraz standardowy czarny dach, który kontrastuje z resztą nadwozia i zaostrza sportowy charakter Corsy GS Line (dostępnej już za 74 490 zł).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze