Omal nie uderzył jej lecący motocykl

Omal nie uderzył jej lecący motocykl
Szczęście w nieszczęściu - tak najprościej można podsumować sytuację, która miała miejsce niedawno w Sao Paulo. Poszkodowane zostały dwie osoby, ale żadna poważnie.

Na drodze nawet najmniejsza chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Szczególnie dotyczy to sytuacji z motocyklistami, których kierowcy często nie zauważają, albo ignorują. Czasami winni są sami motocykliści, których styl jazdy sprawia, że nie zawsze da się ich w porę zauważyć.

Jak było w tym przypadku? Na początku nagrania widzimy kobietę, którą o mały włos nie uderza lecący (dosłownie) motocykl. Z drugiej jej strony z kolei leciał motocyklista, który jakimś cudem również jej nie uderzył.

To, jak do całej sytuacji doszło, wyjaśnia kolejne nagranie - motocyklista wyprzedzał samochód, którego kierowca postanowił skręcić w lewo i najwyraźniej nie zauważył, że jest wyprzedzany. Motocykl uderzył w maskę samochodu i przeleciał tuż obok kobiety, a za nim jego właściciel.

Według opisu filmu kobieta została ledwie draśnięta, a motocyklista odniósł tylko drobne obrażenia i jeszcze tego samego dnia wyszedł ze szpitala.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.