Omal nie uderzył jej lecący motocykl

Szczęście w nieszczęściu - tak najprościej można podsumować sytuację, która miała miejsce niedawno w Sao Paulo. Poszkodowane zostały dwie osoby, ale żadna poważnie.

Na drodze nawet najmniejsza chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Szczególnie dotyczy to sytuacji z motocyklistami, których kierowcy często nie zauważają, albo ignorują. Czasami winni są sami motocykliści, których styl jazdy sprawia, że nie zawsze da się ich w porę zauważyć.

Jak było w tym przypadku? Na początku nagrania widzimy kobietę, którą o mały włos nie uderza lecący (dosłownie) motocykl. Z drugiej jej strony z kolei leciał motocyklista, który jakimś cudem również jej nie uderzył.

To, jak do całej sytuacji doszło, wyjaśnia kolejne nagranie – motocyklista wyprzedzał samochód, którego kierowca postanowił skręcić w lewo i najwyraźniej nie zauważył, że jest wyprzedzany. Motocykl uderzył w maskę samochodu i przeleciał tuż obok kobiety, a za nim jego właściciel.

Według opisu filmu kobieta została ledwie draśnięta, a motocyklista odniósł tylko drobne obrażenia i jeszcze tego samego dnia wyszedł ze szpitala.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze