Edyta Klim

Olivia Jackson miała poważny wypadek!

Podczas kręcenia sceny pościgu na potrzeby filmu Resident Evil: The Final Chapter, kaskaderka Olivia Jackson miała bardzo poważny wypadek na motocyklu.

Scena pościgu była kręcona w Republice Południowej Afryki i to podczas niego Olivia z dużą siłą uderzyła w metalowe ramię kamery. Zadanie nie było niebezpieczne, gdyż wypadek miał miejsce podczas jazdy na wprost, jednak ramię kamery nie zareagowało i nie podniosło się na czas. Kobieta nie miała szans na ominięcie przeszkody.

32-letnia kaskaderka doznała poważnych obrażeń głowy, ramion, ma przebite płuco i została wprowadzona w medyczną śpiączkę. Nie miała kasku, ani ubrania ochronnego, bo tego wymagała kręcona scena.

Milla Jovovich, którą kaskaderka zastępowała jest bardzo poruszona:
– Ekipa filmu jest zdruzgotana tym wydarzeniem i z zapartym tchem czekamy na wieści ze szpitala. Stan Oliwii jest stabilny i jest pod opieką doświadczonych lekarzy. Nie byłam przy wypadku i nigdy też nie doświadczyłam niczego, tak niebezpiecznego podczas kręcenia scen do filmu i mam nadzieję nie doświadczyć. Producenci zareagowali bardzo szybko, udzielili także wsparcia jej rodzinie. Nie znałam jej bardzo dobrze, ale kilka razy ćwiczyłyśmy razem i zawsze potrafiła grać bez choreografii, była pełna wdzięku i piękna. Ta siła pozwoliła jej przeżyć – mówiła aktorka, która prosi także o modlitwy i przesyłanie pozytywnej energii dla Olivii.

Oliwia była kaskaderką min. na planach filmów Star Wars VIII i Mad Max. Jak przygotowywała się do tych ekstremalnych zadań można zobaczyć na filmach:

https://www.youtube.com/watch?v=v2049BqVk8s

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze