Olej silnikowy dla kobiet?!

Coraz częściej kobiety postrzegane są jako ważna grupa docelowa producentów samochodów, ale żeby od razu tworzyć dla nich olej silnikowy i to z podobizną Hello Kitty?!

Olej silnikowy z serii Hello Kitty.
fot. AGIP

Po śmiałym projekcie Ferrari w wersji Hello Kitty (o którym pisałyśmy wcześniej tutaj), oto kolejny produkt dedykowany fanom tego kotka.

Znana włoska sieć stacji bezynowych Agip zdecydowała się na rynku japońskim na dość niezwykłą premierę. Poza tradycyjnymi produktami opatrzonymi symbolem lwa – Azienda Generale Italiana Petroli (w skórcie AGIP), postanowiono pozyskać kolejnych odbiorców, wielbicieli Hello Kitty – postaci wymyślonej przez japońską firmę Sanrio w 1974, bohaterki filmów animowanych, gier komputerowych, ozdoby wielu gadżetów.

Za trzylitrową puszkę oleju oznaczonego symbolem SAE 5W-30 (do silników aut osobowych z zapłonem iskrowym) zapłacić trzeba będzie około 25 euro.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

jestem kobietą używam oleju hyundai xteer który jest dla każdego bez względu na płeć. i olej ten jest zarabisty super chroni silnik bo się nie spala podczas jazdy!!!!! w życiu nie kupiłabym oleju hello kity a już na pewno nie uznałabym to za pełnowartościowy i porządny produkt.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze