"Oldtimer Meeting" w Toruniu w ten weekend - świętowanie 100-lecia istnienia marki Citroën

"Oldtimer Meeting" w Toruniu w ten weekend - świętowanie 100-lecia istnienia marki Citroën
Już w najbliższy weekend (23-24 lutego) w Toruniu odbędzie się wystawa „Oldtimer Meeting”. Świętująca w tym roku 100-lecie istnienia marka Citroën będzie tam obecna ze specjalną ekspozycją tematyczną. Znajdą się na niej zarówno historyczne jak i najnowsze modele tej marki.

Już po raz drugi w toruńskim Centrum Targowym Park odbędzie się impreza pod szyldem „Oldtimer Meeting Toruń – spotkania z historią motoryzacji”. Dla miłośników starych samochodów to wydarzenie, którego nie można przegapić. „Oldtimer Meeting” to wystawa samochodów, motocykli i innych pojazdów mechanicznych reprezentujących wszystkie epoki z dziejów motoryzacji. 

W ramach tegorocznej edycji tej wystawy przygotowano kilka ekspozycji tematycznych. Jedna z nich będzie poświęcona Citroënowi, który w tym roku obchodzi 100. rocznicę swojego istnienia. W ramach tej ekspozycji nie zabraknie najważniejszych modeli z historii marki, ale będą także obecne współczesne samochody z szewronami na masce.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.