Okulary z mp3 dla motocyklistki od Oakley

Firmie Oakley udało się nieco uprościć listę "niezbędnych" rzeczy najpotrzebniejszych w codziennym życiu kobiety - motocyklistki. Poznajcie Split Thump - połączenie modnych okularów z odtwarzaczem mp3, które lansuje podczas MotoGP sam Nick Hayden z Repsol Honda Team.  

fot. Oakley
Split THUMP by Oakley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluczyki do samochodu i / lub motocykla, ipod, telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne to bez wątpienia liczne akcesoria w arsenale współczesnej kobiety, które mogą zapewnić nam zarówno wygodę, jak i stać się naszym przekleństwem. Na szczęście Oakley znalazł sposób na to, aby połaczyć 2 w 1. Teraz możesz sluchać swojej ulubionej muzyki wprost z okularów przeciwsłonecznych.

Oprawki okularów jak i położenie słuchawek są w pełni regulowane, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnego zapotrzebowania. Jeśli zaś użytkowniczka zechce, aby okulary wygladaly „normalnie” i nie ma ochoty na słuchanie muzyki, można po prostu odpiąć odtwarzacz mp3. Producent zapewnia o najlepszej jakości odsłuchu.

Nick Hayden z Repsol Honda Team tuż przed startem w MotoGP w swych Split Thump.
fot. Honda

Do wyboru mamy trzy możliwosci pamięci 512 MB, 1 GB i 2 GB. Thump zaopatrzony jest w pamieć flash, więc dodawanie i usuwanie piosenek jest bardzo proste przez port USB, w który zaopatrzony jest każdy komputer.

Regulacja głośności, czy wybieranie utworu odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku ukrytego w literze „O” w logo marki. Po lewej stronie znajduje sie kontrola głośności, a po prawej wybór utworu – sprawdziłyśmy, to bardzo intuicyjne ustawienie. Obsługa jest niezwykle prosta i równie wygodna. Wbudowana bateria wytrzymuje do 6 godzin, a jej ładowanie odbywa się poprzez podłączenie do portu USB.

Soczewki wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa (plutonitu), który w pełni chroni oczy i filtruje szkodliwe promieniowane UVA, UVB i UVC.

Warto też dodać, że słuchawki są odporne na pot, więc poza wykorzystaniem ich np. po motocyklowej przejażce, możemy też uprawiać w nich sporty(bieganie, jazda na rowerze, aerobik). Gadżet ten moze stać się najlepszym przyjacielem każdej aktywnej kobiety, która ceni sobie wygodę. Kosztuje około 1000 złotych.

Więcej szczegółów tutaj.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze