Okulary z mp3 dla motocyklistki od Oakley

15 czerwca 2010
3
Firmie Oakley udało się nieco uprościć listę "niezbędnych" rzeczy najpotrzebniejszych w codziennym życiu kobiety - motocyklistki. Poznajcie Split Thump - połączenie modnych okularów z odtwarzaczem mp3, które lansuje podczas MotoGP sam Nick Hayden z Repsol Honda Team.  
Loading module...
fot. Oakley
Split THUMP by Oakley 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluczyki do samochodu i / lub motocykla, ipod, telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne to bez wątpienia liczne akcesoria w arsenale współczesnej kobiety, które mogą zapewnić nam zarówno wygodę, jak i stać się naszym przekleństwem. Na szczęście Oakley znalazł sposób na to, aby połaczyć 2 w 1. Teraz możesz sluchać swojej ulubionej muzyki wprost z okularów przeciwsłonecznych.

Oprawki okularów jak i położenie słuchawek są w pełni regulowane, co umożliwia dostosowanie ich do indywidualnego zapotrzebowania. Jeśli zaś użytkowniczka zechce, aby okulary wygladaly "normalnie" i nie ma ochoty na słuchanie muzyki, można po prostu odpiąć odtwarzacz mp3. Producent zapewnia o najlepszej jakości odsłuchu.

Nick Hayden z Repsol Honda Team tuż przed startem w MotoGP w swych Split Thump.
fot. Honda
Do wyboru mamy trzy możliwosci pamięci 512 MB, 1 GB i 2 GB. Thump zaopatrzony jest w pamieć flash, więc dodawanie i usuwanie piosenek jest bardzo proste przez port USB, w który zaopatrzony jest każdy komputer.

Regulacja głośności, czy wybieranie utworu odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku ukrytego w literze "O" w logo marki. Po lewej stronie znajduje sie kontrola głośności, a po prawej wybór utworu - sprawdziłyśmy, to bardzo intuicyjne ustawienie. Obsługa jest niezwykle prosta i równie wygodna. Wbudowana bateria wytrzymuje do 6 godzin, a jej ładowanie odbywa się poprzez podłączenie do portu USB.

Soczewki wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa (plutonitu), który w pełni chroni oczy i filtruje szkodliwe promieniowane UVA, UVB i UVC.

Warto też dodać, że słuchawki są odporne na pot, więc poza wykorzystaniem ich np. po motocyklowej przejażce, możemy też uprawiać w nich sporty(bieganie, jazda na rowerze, aerobik). Gadżet ten moze stać się najlepszym przyjacielem każdej aktywnej kobiety, która ceni sobie wygodę. Kosztuje około 1000 złotych.

Więcej szczegółów tutaj.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!