Okolicznościowe wydechy od Akrapovic

Okolicznościowe wydechy od Akrapovic

16 maja 2016
Słoweński producent wydechów, firma Akrapovic, obchodzi w tym roku 25. rocznicę istnienia. Z tej okazji na charytatywną aukcję trafi seria limitowanych wydechów do motocykli i samochodu.

Cechą szczególną limitowanej edycji wydechów przygotowanych na 25. urodziny firmy jest czarna farba odporna na wysoką temperaturę na obudowie lekkiego, tytanowego tłumika. Dodatkowo pojawi się tam oprócz logo słoweńskiej firmy nadruk upamiętniający szczególną okoliczność.

Wydania kolekcjonerskie wydechów będą pokryte specjalnymi nano-powłokami, które mają zapewnić dobry wygląd wszystkich elementów, nawet po długim użytkowaniu. Oczywiście każdy z tych wydechów jest homologowany - wystarczy zamontować je w swojej maszynie i cieszyć się rasowym odgłosem.

Specjalne wydechy zostały przygotowane dla sześciu modeli jednośladów oraz jednego samochodu, takich jak: BMW S 1000 RR, Yamaha YZF-R1, KTM 1290 Super Duke R, Ducati Multistrada 1200, Kawasaki Ninja ZX-10R, Honda CBR1000RR i BMW M4. Nie pojawią się one w regularnej sprzedaży, tylko będą dostępne wyłącznie na charytatywnej aukcji prowadzonej przez firmę Akrapovic.

Zainteresowani powinni przygotować sporo gotówki, ponieważ chętnych będzie wielu, a następnie śledzić witrynę internetową producenta oraz fanpage na Facebooku.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!