Ogólnopolski Dzień Motocyklistki odwołany – odbędzie się parada i spotkanie

Z przykrością informujemy, że z powodu wycofania się zbyt dużej liczby sponsorów wydarzenia, w tym - w ostatniej chwili - głównego sponsora, Dzień Motocyklistki, który miał się odbyć 14 maja na warszawskim lotnisku Bemowo zostaje niniejszym odwołany. Dla chętnych proponujemy paradę i spotkanie o charakterze bardziej kameralnym, lecz nadal integracyjnym.

Mimo tak dużego zainteresowania potencjalnych wystawców oraz sponsorów wydarzenia na początku projektu, do końca dotrwali tylko nieliczni inwestorzy, przez co niestety nie udało się dopiąć budżetu potrzebnego na organizację tego przedsięwzięcia, czyli wydatków związanych z zapewnieniem przestrzeni lotniska Bemowo, nagłośnienia i budowy sceny, infrastruktury gastronomiczno-sanitarnej oraz opłacenia pokazów zawodniczek.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy mimo odwołanej głównej imprezy, zechcą nadal uczestniczyć w paradzie motocyklistek i pań na skuterach i późniejszym, kameralnym spotkaniu. Wciąż chcemy się z Wami zobaczyć, poznać, porozmawiać o wspólnych pasjach.

Będziemy na Was czekać 14 maja 2011 r. o godzinie 16.00 przed lotniskiem Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 125, skąd ruszymy na paradę przez centrum miasta (w paradzie mogą uczestniczyć jedynie kobiety za kierownicą jednośladów). Potem – dla chętnych – proponujemy udać się do pobliskiej knajpki na pogaduszki. Mamy rezerwację w COCOdeORO na warszawskim Żoliborzu (mapka dojazdu tutaj) już od godziny 17.00 (parking bezpłatny). Serdecznie zapraszamy także te Panie, które marzą o motocyklach lub jeździe skuterem, a do tej pory nie mają własnej maszyny.

Wszystkich tych, którzy zadeklarowali swój przyjazd na Dzień Motocyklistki (na Facebooku było to aż 392 osoby), a nie dotrą na kilkugodzinne, kameralne spotkanie zapoznawcze, przepraszamy za odwołanie imprezy. Jednocześnie mamy nadzieję poznać Was w innych okolicznościach.

Pozdrawiamy wszystkich jednośladowców!

Zespół organizacyjny Dnia Motocyklistki oraz Motocaina.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze