Oficjalny salon sprzedaży Rolls-Royce w Polsce w Auto Fus

07 maja 2013
Rolls-Royce Motor Cars Warsaw - tak będzie się nazywał nowy salon prestiżowej marki, który zostanie otwarty w drugiej połowie 2013 roku. Sprzedażą tych samochodów zajmie się znana, warszawska rodzina Państwa Fus.
Rolls-Royce w Polsce - porozumienie podpisano w Goodwood między firmą Auto Fus, a przedstawicielami Rolls-Royce.

fot. Rolls-Royce

Auto Fus otrzymał wyłączność sprzedaży aut marki Rolls-Royce. W zeszłym tygodniu przedstawiciele obu firm podpisali stosowne porozumienie w tej sprawie. Warto dodać, że od 2010 roku Auto Fus jest już oficjalnym partnerem serwisowym luksusowej marki, zatem teraz zostanie rozszerzona ta współpraca o pełen zakres sprzedaży aut i obsługi posprzedażnej.

James Crichton, Regionalny Kierownik Rolls Royce Cars na Europę wyraził zadowolenie z dotychczasowych relacji z rodziną Państwa Fus. Porozumienie zostało uroczyście podpisane w Goodwood.

Wywiad z Panią Ewą Fus  przeczytasz tutaj.

Nowy, "tymczasowy" salon wystawowy zostanie otwarty w drugiej połowie 2013 przy innych salonach Auto Fus (BMW, MINI). Kompletnie nowy i zgodny z architekturą innych salonów Rolls-Royce obiekt zostanie zaprezentowany w 2014 roku.

Podpisanie umowy zbiegło się w czasie z polskim debiutem nowego modelu Wraith, zwanego najmocniejszym "grand tourer'em" Rolls-Royce'a w historii. Wraith zostanie zaprezentowany podczas ekskluzywnego wydarzenia w pobliżu Warszawy 11 Maja 2013.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!