Odzieżowa kolekcja marki McLaren

Odzieżowa kolekcja marki McLaren
Uwielbiamy te momenty, kiedy moda i motoryzacja idą w parze. Dziś, jedna z najbardziej sportowych marek produkujących samochody - McLaren - zaprezentowała swoją pierwszą kolekcję ubiorów.

Podobnie jak w przypadku kolekcji BMW, Mercedesa, czy Jaguara nie należy się spodziewać rozbudowanej ofery odzieżowej. Nowa kolekcja, którą nazwano Belstaff X McLaren to kooperacja dwóch brytyjskich marek - samochodowej i odzieżowej. Zawiera lekkie kurtki do jazdy samochodem, skrojone i dla kobiet (trzy wzory) i mężczyzn inaczej (10 wzorów), wykonane z oddychającego materiału (typu softshell), przeciwdeszczowe lub skórzane. Ewidentnie projektantom przyświecała jednak nie tylko nowoczesna stylizacja, jakość wykonania, ale i wygoda, mająca towarzyszyć codziennemu podróżowaniu samochodem. Całość utrzymano w stonowanych, eleganckich, grafitowo-czarnych barwach.

Kolekcja zaczyna się od bluz (160 funtów) wykonanych z materiałów rozciągliwych - elastycznych z zewnątrz i ciepłych (wełna merynosów) wewnątrz. W razie opadów, które na wyspach są zjawiskiem więcej niż częstym, przewidziano wodoodporne kurtki z wyższym kołnierzem, wstawkami z siateczki do wentylacji i zakrytymi połami bocznymi kieszeniami (450 funtów). Naszą uwagę zwracają jednak wykonane z miękkiej skóry kurtki, które nie mają wykończenia kołnierzem, więc stylizację można ubarwić szalem, lub piękną apaszką. Wyglądają na układające się do sylwetki.

Niestety, koszt takiej kurtki jest stosowny do marki i ceny samochodu - to aż 1195 funtów...

The Belstaff X McLaren Collection

Pełny ekran
The Belstaff X McLaren Collection

fot. McLaren

The Belstaff X McLaren Collection
The Belstaff X McLaren Collection
The Belstaff X McLaren Collection
The Belstaff X McLaren Collection
The Belstaff X McLaren Collection
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.