Odświeżony Nissan Qashqai w Genewie

Podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie miało miejsce sporo premier, a jedną z ciekawszych była prezentacja Nissana Qashqai po face-liftingu.

Zmiany w odświeżonym modelu widać już na pierwszy rzut oka. Zmodernizowany przód obejmuje zmienione zderzaki oraz nowe reflektory z LED-owym paskiem świateł do jazdy dziennej. Z tyłu zmieniły się reflektory – nowe wyposażono w trójwymiarową soczewkę.

We wnętrzu zainstalowano kierownicę spłaszczoną u dołu, a system multimedialny otrzymał zupełnie nową grafikę. Producent podwyższył standard wyposażenia, a w topowej odmianie Tekna+ pojawiła się skóra nappa nadająca ekskluzywnego wyglądu. Dodatkowo zadbano o lepszą izolację akustyczną kabiny. Podróżni są odcięci od hałasów zewnętrznych, a przy okazji zadbano o większą ilość materiałów dźwiękochłonnych i zainstalowano grubszą tylną szybę.

 

 

Japońscy inżynierowie poprawili zawieszenie i układ kierowniczy. Zmiany wpłynęły na komfort jazdy i prowadzenie samochodu. 

Nowy Nissan Qashqai jest już autem semiautonomicznym. Na pokładzie zainstalowano system ProPILOT, który powstał z myślą o drogach szybkiego ruchu. Auto jest w stanie samodzielnie utrzymać pas ruchu, a także zadbać o bezpieczny dystans przed poprzedzającym samochodem.

Auto trafi do sprzedaży w lipcu tego roku.

 

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Czas zwiedzić calą Polskę z dobrą nawigacją 🙂 jeżdżę już od paru lat, póki co nie miałam w rękach dobrej „gadaczki”. Dlatego uważam, że razem z Hornim ucieszymy się z wygranej. LwG

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze