Odkryj nowe motocykle Harley-Davidson z rocznika 2018

Odkryj nowe motocykle Harley-Davidson z rocznika 2018
Harley-Davidson zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na dni otwarte w salonach swoich autoryzowanych dealerów w Polsce.

Niedawno Harley-Davidson wprowadził do swojej ofery osiem odmłodzonych motocykli. Producent zarzeka się, że nowe modeli Softail mają moc, zwinność i łatwość prowadzenia, której nie spodziewamy się w takich maszynach: "to najlepiej jeżdżące motocykle w naszej historii!" - twierdzą przedstawiciele polskiego importera. Żeby to sprawdzić, należy odwiedzić najbliższego dealera H-D, gdzie nie tylko ma czekać kawa i miła obsługa, kolekcja odzieży MotorClothes, ale także najnowsze modele z silnikami Milwaukee-Eight do wypróbowania.

O wszystkich zmianach, które zaszły w modelach Softail dowiesz się więcej tu.

Daty i miejsca:
22/23.09.2017 - Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Warszawa (Liberator), Warszawa (Twin Peaks)
23.09.2017 - Szczecin
29/30.09.2017 - Gdańsk, Poznań, Wrocław

Rzecz jasna, poza modelami Softail w salonach zastaniemy inne, kultowe już motocykle: Harley-Davidson Street 750, maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po luksusowe modele Touring i  CVO.

Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: www.harley-davidson.pl

Osiem nowych modeli Harley-Davidson Softail

Pełny ekran
Harley-Davidson 2018 Breakout

fot. Harley-Davidson

Harley-Davidson 2018 Breakout
Harley-Davidson 2018 Deluxe
Harley-Davidson 2018 Fat Bob
Harley-Davidson 2018 Fat Boy
Harley-Davidson 2018 Heritage Classic
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.